reklama

Ech.. czego to już nie wymyślą...

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2006r.' rozpoczęty przez Izzabela, 8 Wrzesień 2005.

1. Izzabela

Izzabela Gość

2. tetka1

tetka1 Fanka BB :)

no sluchawki to z trudem, ale moge sobie wytlumaczyc, ze ktos chce posluchac dzidziusia, ale ta poduszka beznadzieja; a wlasciwie jak sie podlozy normalna to przecie bedzie to samo ;D Ja z pewnoscia na te aukcje sie nie zapisze ;D

3. reklama
  4. Monia79

Monia79 Fanka BB :)

Hehh..., obojętne co, obojętne jak byle tylko zarobić. Co te pieniądze robią z ludzi. Porażka..
    Pozdrowionka ;D

5. aneta998

aneta998 Fanka BB :)

Słuchawki to jeszcze rozumiem.....choć sama bym nie kupila,ala ta poduszka,to już przesada. :) :) :)

6. karola7

karola7 Fanka BB :)

Zapytam sie koleżanki z Londynu ile takie "cudeńka" kosztują. Tak z ciekawości. A ona też od niedawna ciężarna, wiec pewnie poszpera w sklepikach. Posłuchać to bym chciala, ale za 600 zl?????

7. misia_q

misia_q Turbomama

chyba padnę... :laugh: :laugh: :laugh: jejuuuu co za dziwne pomysły... słuchaweczki to jeszcze fajniutki bajer, choć drogi ale poduszka???? o mamo...

8. tetka1

tetka1 Fanka BB :)

9. misia_q

misia_q Turbomama

hahaha, moja mama w moim albumiku robiła mi takie odciski w miarę jak stópki i rączki rosły i używała do tego w pieknych kolorkach akwarelek i mam mnóstwo ładnych pięczątek wśród moich zdjęć ;)

10. reklama
  11. Klara

Klara Fanka BB :)

pierwszy raz widzę takie odciski i ten album do kolekcji piękna pamiątka super

12. Rybka

Rybka Super mama super synka

Buehehe..... ubawiły mnie te wszystkie wynalazki - no ale czego to się nie wymyśli, żeby zbijać kasę :D :D :D - tylko jakoś chętnych nie widać :D :D

Poleć forum