reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Echo serca płodu Wrocław

O_92

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Listopad 2020
Postów
756
Czy któraś z Was robila echo serca płodu w szpitalu na Borowskiej u dr Elzbiety Kukawczynskiej? Jak to badanie wyglądało? Czy byłyście normalnie przyjęte na oddział? Jakieś opinie o Pani dr?
 
reklama
Czy któraś z Was robila echo serca płodu w szpitalu na Borowskiej u dr Elzbiety Kukawczynskiej? Jak to badanie wyglądało? Czy byłyście normalnie przyjęte na oddział? Jakieś opinie o Pani dr?
Ja robiłam- dostałam skierowanie od lekarki przez toxo w ciąży. Ale to było 3 lata temu ;p normalnie musiałam iść na IP rano i dać im skierowanie i czekać. Pamietam ze ktoś po nas przyszedł- było kilka dziewczyn raz tylko na usg a nie do przyjęcia do szpitala. Poszliśmy pod pracownie usg i czekaliśmy- najpierw był wywiad później usg i później po jakimś czasie dawali opis. Pamietam ze kilka godzin to zajęło ale za to poznałam w poczekali fajne dziewczyny :)
 
Polecano mi ta panią doktor jak byłam w poprzedniej ciąży żeby u niej robić. Niestety nie dotrwałam do terminu wizyty, bo poroniłam w 12 tyg a wadę uwidoczniono tydzień wcześniej.
 
A i co do opinii o dr to powiem Ci ze słowem się do mnie nie odezwała 🤣 usg robiły dwie lekarki- takie ogólne robiła jakaś inna a serduszka ona. I ona po prostu mówiła co widzi i tamta zapisywała- ale mówiła tylko do niej a do mnie nic. I była jeszcze jedna lekarka/ pielęgniarka która zbierała opis o ciąży przed zrobieniem usg. Ogólnie dużo osób tam było. Właśnie po badaniu zastanawiałam sie jak wyglądają jej wizyty prywatne ;p czy tez taka cisza. Ale dla mnie najważniejsze było ze podobno świetna specjalistka :)
 
Polecano mi ta panią doktor jak byłam w poprzedniej ciąży żeby u niej robić. Niestety nie dotrwałam do terminu wizyty, bo poroniłam w 12 tyg a wadę uwidoczniono tydzień wcześniej.
Bardzo mi przykro :( ja w lutym tez poroniłam w 14 tyg ale dzieciątko miało 12tyg. U mnie wyszła trisomia 13. A u Ciebie jaki byl powód?
 
Wada serduszka i wysokie nt. Robiłam nifty ale nie było ryzyka zadnej trisomii. Teraz na szczęście już jestem mama 3miesiecznego Malca. Stres niestety był już do końca, bo dwie ciąże poroniłam.
 
Wada serduszka i wysokie nt. Robiłam nifty ale nie było ryzyka zadnej trisomii. Teraz na szczęście już jestem mama 3miesiecznego Malca. Stres niestety był już do końca, bo dwie ciąże poroniłam.
Ja teraz jestem w ciąży ale ciężko mi się cieszyć i chyba dopiero poczuje jakaś ulgę w połowie ciąży ;p
A gdzie prowadziłas ciąże? :)
 
reklama
Do góry