reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

elektroniczna niania SILVERCREST

Dołączył(a)
18 Sierpień 2011
Postów
0
Kochani
dzisiaj zakupiłem w Lidlu takie cacko jak w temacie. Podłączyłem toto dla sprawdzenia i mam takie pytanie. Niania włancza się na nadawanie w momencie gdy usłyszy jakiś dźwięk. Pod tym względem jest bardzo czuła. Problem tylko w tym, że jak ustawię czułość nadajnika np. na średnio to w odbiorniku słabo słychać. Natomiast przy zwiększeniu czułości nadawany dźwięk słychać dobrze tyle tylko, że również słychać dość głośny szum. Czy to jest normalne zjawisko czy też może jakaś fabryczna wada urządzenia? Pytam się o to bo nigdy takiego urządzenia nie miałem w rękach a na forum napewno sporo jest użytkowników używających takie urządzenie. może innych marek ale czy u was również występują takie objawy?
 
reklama
Do góry