reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Emigracja do Australii-przygotowania do 36h podróży!

No to ja wam moge odpowiedziec na to pytanie emigracja do australi na vizie studenckiej z dzieckiem.Kasa za mieszkanie sie skonczyla i kolega nie moze nawet sobie palca w oko wsadzic zapiernicza za grosze i wydaje wszystko na sutdia szkola gowno warta! a papierow na pobyt staly napewno nie dostanie.wiem bo tu jestem !wszystko zrobione zebys stracil cala kase no chyba ze kolega zone z dzieckiem wysle do domu i sam zostanie nie legalnie o wtedy zacznie odkladac na kupienie mieszkania w pl kture mial.Ja australi nie polecal rzad australi to zlodzieje wyciagaja pieniadze od biednych ludz pod postacia gowno wartych viz kturych nawte nie dostanieszaustralia to gowno warty kraj drogi i daleki!dzisiaj mozna rzyc w Europie bez problemow!nie polecam australi na warjackich vizach strata czasu i pieniedzy a pozatym maj tu pelno chinczykow i indiancow co robia za grosz tyle na dzis:no:
 
reklama
Leciałem dwa razy do Australii z dziecimi. Generalnie problemu nie ma, wieksze dzieci znajda w TV fajne gry i bajki, dodatkowo dostaja jakies male prezenty od linii lotniczych ktorymi sie bawia. Mniejsze dzieci (niemowleta) maja swoje kojce (o ile zamowilo sie je przy kupowaniu biletow), przewija sie je w toaletach, a z podgrzewaniem posilkow tez nie ma problemu
 
ja w sumie sama latalam do Australii , ale z dzieckiem tez duzo latam na krotszych trasach... i przy dobrej organizacji podroze sa ok. Duzo zalezy od wieku dziecka... Co do lotu do Austarlii to pamietam , ze w Quantasie stewardesy fajnie sie dziecmi zajmowaly - bylo rysowanie, spiewanie... itp
 
Podróż do Australii to naprawde duże wyzwanie. Nie chodzi o sam lot, choć ten może trwać od 20 do 28 godzin, ale o międzylądowania i dojazd na lotnisko. Z naszych doświadczeń wynika, że lecąc z dziećmi lepiej jest zalanować dłuższy lot na godziny nocne, tak aby tan dłuższy lot dziecko przespało.
Dla niemowlaków należy zamówić koszyk, ale należy to zrobić sporo wcześniej razem z zakupem biletów. Koszyków w samolocie jest około 6-8 więc nie za dużo :)
Dla starszych dzieci są różnego rodzaju gry i bajki w zagłówkach foteli.
Jeżeli macie Państwo jakies problemy lub pytania zapraszamy do kontaktu z biurem Australis.pl
 
Ostatnia edycja:
Do góry