reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Escherichia coli

Dołączył(a)
6 Listopad 2020
Postów
9
Witam, proszę o pomoc. Otrzymałam właśnie wynik posiewu moczu: Escherichia coli 5000 CFU/ml. Jestem w 10 tygodniu ciąży, nie mam żadnych objawów ze strony układu moczowego. Czy jest to groźne? Lekarz powinien wdrożyć jakieś leczenie jak najszybciej?
 
reklama
Witam, proszę o pomoc. Otrzymałam właśnie wynik posiewu moczu: Escherichia coli 5000 CFU/ml. Jestem w 10 tygodniu ciąży, nie mam żadnych objawów ze strony układu moczowego. Czy jest to groźne? Lekarz powinien wdrożyć jakieś leczenie jak najszybciej?
Udaj się jak najszybciej do lekarza. Nie muszą być objawy. To nie jest bakteria występująca w moczu, a w jelitach. To trzeba leczyć zwłaszcza w ciazy
 
Powinnaś szybko skontaktować się z lekarzem. Ta bakteria wytwarza toksyny. Zarazić tym można się nawet podczas codziennej toalety..(chodzi o bliskość cewki moczowej i odbytu).
 
Do góry