reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Etap sofa-opinie

To w takim razie super, bo raczej nie ma takich pomyslow by nie wiadomo co robic. Czyli jezeli chodzi o Etap Sofe to nie ma co sie bac. Chyba jestem zdecydowana.
 
reklama
Mam nadzieje ze takie glupie pomysly nie przyjda jej do glowy. Dziekuje bardzo za pomoc gdybym miala jeszcze jakies pytania bede sie zglaszac. Widze ze Etap Sofa to naprawde moze byc dobry wybor.
 
A dlaczego gdybyś kupowała wybrałabyś tę firmę? Jak widzisz wątek dotyczy Etap Sofa, a piszesz zupełnie o czymś innym.
U nas w domu kanapy z etapu służą nam przez lata i wymieniamy tak jak teraz u córki tylko jak model chce zmienić. a te gala to pierwsze słysze szczerze mówiąc
 
reklama
my na wiosne robimy synkowi przemeblowanie na bardziej dorosłe mebelki i sama sie zastanawiam co kupic małą sofke, wersalke większą już na później czy małe jendoosobowe łóżeczko? jak myślicie co by bardziej pasowało? mamy mieszkanie 50 m więc nie jakies duze a jesli kupilabym taka duza wersalke to i babcia mogłaby czasem na noc zostać :) myślałam jeszcze o czyms takim jak tu Wersalki - Meble tapicerowane - Black Red White model alexis - wyglada fajnie, moglaby babcia nan iej spac ale nijak nie pasuje chyba do dzieciecego pokoju :(

no chyba zeby kupic małe łozko dla benia i ew jakis fotel rozkładany z ikei tak zeby babcia miała gdzie spac?
 
Do góry