reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Euthyrox wasze opinie?

Rita234

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Luty 2020
Postów
51
Cześć dziewczyny,nie jestem w ciąży ale mam pytanie jak się czujecie biorą euthyrox?

Wyszło mi TSH prawie 5.. Uroslo nagle z 2,8 od sierpnia..

Straciłam dziecko w 20 tyg ciąży.. Od tamtej pory trochę się zaniedbałam i przytyłam.. Czy to może mieć związek z tarczyca?
 
reklama
Cześć dziewczyny,nie jestem w ciąży ale mam pytanie jak się czujecie biorą euthyrox?

Wyszło mi TSH prawie 5.. Uroslo nagle z 2,8 od sierpnia..

Straciłam dziecko w 20 tyg ciąży.. Od tamtej pory trochę się zaniedbałam i przytyłam.. Czy to może mieć związek z tarczyca?
Tak, tycie mimo trzymania diety może być spowodowane niedoczynnością tarczycy. Jaką dawkę leku przyjmujesz? Ja leczę się od lat. Startowałam z TSH ponad 7 jakoś.
Na początku przyjmowania leków nie widziałam różnicy. Czułam sie tak jakby wcale mi nie pomagały....Aż do momentu kiedy - takie mam ważenie - dawka jest dobrze dobrana do moich potrzeb 125 mg.
 
Radzę Ci wykupić i jak najszybciej zacząć przyjmować, bo dawki nie można zwiększać drastycznie od początku. Również zaczynałam od najniższej i długo mi zajęło aby dojść do wydaje się dawki, która sprawiła, ze czuje się prawie tak sprawna jak kiedyś. Co do wagi - jeśli choć na chwile przestaje pilnować co jem to tyje w sekundę. W trakcie cyklu mam również duże wachania wagi po 2-3 kg. Niestety później zgubienie tych kilogramów nie jest łatwe ...
 
Do góry