reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Farbowanie włosów w ciąży.

reklama
Wlosy farbuje co miesiac wiec raczej w 1 trymestrze tez. Przeciez nikt Ci nie kaze farbowac skoro lekarz ci odradza. Jakos nie sadzilam ze powinnam o takie cos pytac lekarza. To moja 2 ciąża. Z dzieckiem i jednym i drugim ok

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wlosy farbuje co miesiac wiec raczej w 1 trymestrze tez. Przeciez nikt Ci nie kaze farbowac skoro lekarz ci odradza. Jakos nie sadzilam ze powinnam o takie cos pytac lekarza. To moja 2 ciąża. Z dzieckiem i jednym i drugim ok

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
Lekarz niby odradza ale jakos malo kategorycznie. A ja mam dylemat bo chcialabym ale boje sie... chyba wiesz o co mi chodzi. Normalnie co 1.5 m robie odrosty a teraz akurat przypada ten czas i ciezko mi wyobrazic sobie te odrosty za jeszcze 2 miesiace.
 
Też farbowalam w obu ciazach.
Oprócz wdychania oparow z farby nie możesz tym zaszkodzić dziecku. Jeśli masz wątpliwości to użyj farby bez amoniaku

Hubert 18.02.2015 [emoji213]
Wiktoria 06.06.2017 [emoji214]
 
Też farbowalam w obu ciazach.
Oprócz wdychania oparow z farby nie możesz tym zaszkodzić dziecku. Jeśli masz wątpliwości to użyj farby bez amoniaku

Hubert 18.02.2015 [emoji213]
Wiktoria 06.06.2017 [emoji214]
Zapytam sie fryzjerki Ogolnie to mam wlosy rozjasniane rozjasniaczem. Nie bardzo wiem czy jest tam amoniak.
 
Też farbowalam w obu ciazach.
Oprócz wdychania oparow z farby nie możesz tym zaszkodzić dziecku. Jeśli masz wątpliwości to użyj farby bez amoniaku

Hubert 18.02.2015 [emoji213]
Wiktoria 06.06.2017 [emoji214]

Włosy zafarbowalam normalnie - pasemka na folie i rozjasniacz wiec nie bylo kontaktu ze skora. Moze jedynie podczas mycia przez chwile. Mysle ze nie ma takiej możliwości zeby cos zaszkodzilo. Jesli chodzi o opary.... coz zapach jakid czulam ale nie siedzialam tam caly dzien. A najlepsze ze fryzjerka ktora mi robila byla w 5 msc ciazy i druga ciaze tak pracuje i jest wszystko w porządku. Sama tez farbuje wlosy. Mam nadzieje ze to nie zaszkodzi zadnemu dziecku a to ze czasem cos sie zdarza to moze przydarzyc sie kazdemu. Przeciez nie da sie zyc pod kloszem. Ja mam to szczescie ze mieszkam na wsi gdzie powietrze jest wzglednie czyste ale co maja zrobic ci z duzych miast.... nie da sie wszystkiego uniknac. Poza tym fbam o siebie i bobasa jak tylko moge.
 
reklama
Ja farbowałam w każdej ciąży. Ale teraz tez są nowe metody farbowania szczegolnie polecane kobietom w ciąży, bezamoniakalne.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry