reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wcierka do włosów w ciąży

Karolina133

Aktywna w BB
Dołączył(a)
5 Maj 2021
Postów
90
#wcierkidowlosow
Hej całą ciążę używam wcierek do włosów, ostatnio trafiłam na artykuł, że należy podejść do nich ostrożnie. Jakie mogą być konsekwencje stosowania ich? Bo tego już nie mogłam znaleźć czy rzeczywiście są niebezpieczne? Jeśli tak to dlaczego?
 
reklama
A czemu ma byc niebezpieczna? Jak to dziala na skalp i cebulki. Wiadomo ze trzeba czytac sklady i stosowac ziolowe preparaty, ale i te w ciazy moga czasem uczulac. W ogole to straszenie jest irracjonalne bo skoro mozna farbowac wlosy to wcierki sa tym bardziej porzadana forma pielegnacji.
 
#wcierkidowlosow
Hej całą ciążę używam wcierek do włosów, ostatnio trafiłam na artykuł, że należy podejść do nich ostrożnie. Jakie mogą być konsekwencje stosowania ich? Bo tego już nie mogłam znaleźć czy rzeczywiście są niebezpieczne? Jeśli tak to dlaczego?
Pewnie zależy od składu wcierki
 
Do góry