reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

fenoterol

ja po fenoterolu poczułam dużą ulgę, najpierw miałam dawkę 3x1,5 tabletki teraz biorę 2,5 tabletki dziennie do tego duphaston i magnez.
 
reklama
Ja od 2tygodni biore fenoterol,obecnie jestem w 37 tygodniu, (brzuszek dalej twardnieje),za kilka dni mam go odstawic, zastanawiam sie czy bede dl.czekac...podobno po odstawieniu rusza sie na porodowke:confused:
 
W ciąży z synem brałam fenoterol i isoptin od 27 tc. Brzuch twardniał mi ale już nie tak jak wcześniej. Mały (teraz już duży) urodził się 2 tyg. przed terminem - dobę po odstawieniu tabletek.:tak:
 
Dziewczyny ja biorę feneterol od tyg 3 x po pól tab, 8 magnezów luteinę no i ja mam jeszcze acard i clexane. Ja się denerwowała, to brzuch mi się robił taki strasznie twardy, jak przy ogromnych wzdęciach i taki dyskomfort czy to był skurcz?, do tego miałam skurcze łydek. Mojemu lekarzowi nie podobała się moja macica, mówił przy badaniu palpacyjnym, że za twarda, jeszcze moja macica może mieć zaburzoną czynność skurczową bo jest z tych łukowatych i twardnieje na rogach. Nie mam po feneterolu żadnych skutków ubocznych, macica miękka, nie wiem czy to efekt leku czy tego, że się po prostu nie denerwuje.
 
Dziewczyny ja biorę feneterol od tyg 3 x po pól tab, 8 magnezów luteinę no i ja mam jeszcze acard i clexane. Ja się denerwowała, to brzuch mi się robił taki strasznie twardy, jak przy ogromnych wzdęciach i taki dyskomfort czy to był skurcz?, do tego miałam skurcze łydek. Mojemu lekarzowi nie podobała się moja macica, mówił przy badaniu palpacyjnym, że za twarda, jeszcze moja macica może mieć zaburzoną czynność skurczową bo jest z tych łukowatych i twardnieje na rogach. Nie mam po feneterolu żadnych skutków ubocznych, macica miękka, nie wiem czy to efekt leku czy tego, że się po prostu nie denerwuje.


Od tego i tego. U mnie byly skurcze przez nerwy i przez ktg.jak mi tylko ktg waczyli tak rosły i rosły coraz bardziej kwardatowe,a oni zamast to odłaczyc to trzymali mnie 2h a one dalej rosly i rosły.A nikt nie wpadł na to że jak mam nadreaktywna macice i jak mi silnie zepna tak brzuch że potem jest slad to macica zaczyna sie rozhustywac. naszczescire jesem juz połtora roku po tej:jeździe"
 
Hej :)

Brałam Fenoterol 6 razy na dobę ze względu na zagrożenie porodem przedwczesnym :( powiem szczerze,że mimo tego iż brałam leki czułam twardnienie brzucha i to dość silne ... Do fenoterolu miałam przepisany isoptin , który po pewnym czasie brania fenoterolu nie był mi już w sumie potrzebny (dodam,że brałam fenoterol przez 2 miesiące kiedy leżałam w szpitalu) gdyż jak lekarz powiedział organizm mi się przyzwyczaił.
Niestety moje skurcze niekiedy były tak silne,że dostawałam zastrzyki do mięsniowe z Buscopanu albo płynnej No-Spy.

a i mnie także pod ktg wariowało.
 
a kiedy po fenoterolu mozna urodzic? ja wczoraj odstawilam i od tamtej pory mam caly czas twardy brzuch... jestem w kocowce 38 tygodnia i juz nie moge sie doczekac:)
 
Hej!Ja brałam fenoterol i miałam twardnienie brzucha.Podczas brania fenoterolu skurcze dochodziły do 80.Lezałam miesiac w szpitalu dostajac dzien w dzien kroplówke z przepływem 4,8.Udało im sie podtrzymac poród do 7 miesiaca i w 7 miesiacu urodziłam synka.Na poczatku było troszke problemów,ale teraz na szczescie jest wszysytko dobrze.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry