reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Forum- propozycje, uwagi, sugestie

ankzoc

Maj '09 Kwiecień '13
Dołączył(a)
28 Listopad 2008
Postów
4 272
Miasto
pomorze
Dziewczyny zakładam nowy wątek dotyczący naszego forum w związku z zaistniałą ostatnio sytuacją, jesli macie jakieś problemy, lub chcecie aby usunąć wasze posty lub też przenieść je proszę pisać tutaj.
Oczywiście ważnym elemntem będą też wasze pomysły na ulepszanie tego forum. Zawsze możemy zgłaszać swoje propozycje do administratorki.
Także zachęcam do pisania..........
 
reklama
oki to ja będe pierwsza......

bardzo nie podoba mi się to że jest dużo tematów założonych :sorry::sorry::sorry::sorry:

czy kiedyś ktoraś z was wchodziła na inne mamusie? mam na myśli inne miesiące :-p:-p tam raptem są po 2 strony, u nas tych stron jest 6 :szok::szok::szok: lekka przesada :cool2:

jestem za tym by wykasować tematy które - powiedzmy - znajdują się od strony 3 do 6, i tak tam nikt nie zagląda, tematy umarły....

co wy o tym sądzicie?
 
Dziewczyny powiem wam szczerze, że nie myslałam że zdjęcia mogą rozpetać taką wojnę forumową, a jeszcze bardziej zaczęło iskrzyć jak zaproponowałam ich usuniecie, teraz czuję się winna :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:, że mogłam w ogole się nie wypowiadać w tym temacie. No ale zrobiłam to bo szkoda mi było takiego pieknego watku ze zdjęciami na zaśmiecaniem go powiedzmy szczerze nie zbyt miłymi tekstami. Wchodząc człowiek chce się radować ogladaniem i podziwiać nasze pociechy a nie czytać takie popsty- no to jest moje zdanie, same wielokrotnie piszecie , że szczerość przedewszystkim :blink:

Co do naszego forum to może kwestia wyjasnienia, jak założono forum majowych mam (otwarty) zostały 2 administratorki sheeppy, kasica212, które do czasu nie utworzenia zamknietego udzielały się tutaj. Wiem, że ze względów osobisty wolały udzielać się na zamknietym i przestały zaglądać tutaj, w miedzy czasie doszło mnóstwo nowych mam :happy: . I sheeppy zaproponowała mi czy nie chciałaby zostać moderatorką tego forum, oczywiście zanim się to stało zgłosiłam swoją kandydaturę do was, wy bez żadnych przeciwwskazań poparłyście mnie :happy:
Rozumiem wasze rozżałenie, że dlaczego skoro ja jestem moderatorką to sheeppy usuwa wasze posty , nie wiem dlaczego tak się wtrąciła :confused: ale nie chce tu nikgo teraz obwiniac , osądzać..........

Tylko słyszałam juz pomysły od dziewczyn, żeby w/w osoby nie były moderatorkami naszego forum! Jeśli tak jest to proszę tu wyrazić swoją opinię.

Jeszcze jedną ważną rzeczą o którą chciałam zapytać: i prosze o szczerość, bo może po tym wszytskim macie do mnie jakieś pretensje, żale nie wiem :confused: i nie chcecie zebym była wasza moderatorką to proszę napiszcie, bo mam jakies takie głupie poczucie winy :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

No i ostatnią ważna rzeczą jeśli dziewczyny przestaną być moderatorkami naszego forum, to proszę podać propozycje osob, które mogłyby zostac nowymi moderatorkami

dziekuję z góry jesli w ogóle ktos się wypowie w tym temacie :happy:
 
Ankzoc chyba na głowe upadłaś że mamy do Ciebie jakiś żal daj spokój
Co do moderatorek to uważam że naszym wątkiem powinnaś zajmować się Ty i ewentualnie ktoś kto się jeszcze zgłosi
i nie wbijaj sobie do głowy głupot jak mogłbysmy być złe :szok:
 
popieram barmankę, jest za dużo wątków, niektóre sa nawet powieleniem dyskusji czy pytań z innych wątków, więc może faktycznie by je powyrzycać, albo zrobić z tych sensowniejszych odpowiedzi coś większego... akurat miga mi baner mamopedii, to może jeden duży wątek, albo do rad to wrzucić?

ja osobiście, nie mam Tobie anzoc nic do zarzucenia, masz swoje obowiązki i musisz im sprostać, robisz co uważasz za stosowne i co powinnas jako moderator- tyle! I bez poczucia winy, nic złego się nie stało
 
ankzoc, kochana każda z nas ma życie prywatne - osobiste... pamiętacie jak niektóre bały się że jak zostanie otworzone 2 zamknięte to główne umrze? :sorry: i co?? wcale się tak nie stało :no::no: to że piszemy na otwartym to tylko dowodzi o tym że i tutaj chcemy pisać - mimo swych prywatnych problemów, spraw.. więc takie tłumaczenie że sheepy czy kasica nie chciały pisać na otwartym z powodów osobistych to sobie mogą w kant tyłka wsadzić :-p

ja do ciebie pretensji nie mam, broń Boże :no:, próbowałaś załatwić coś polubowanie, potem wkroczył ktoś inny, wyszło jak wyszło - nie z twojej winy. nie wygłupiaj się :-p
 
dzięki dziewczyny........ od razu mi lżej

juz zaczełam działać usunęłam kilka wątków gdzie było 0 odpowiedzi, no a kolejne postaram się uporzedkować, najwyżej poprzenosze posty do innych pokrewnych tematów.

co do 2 moderatorki jednak wolałabym, żeby taka osoba była, w związku z tym iż różnie bywa w życiu ;-) prosze o propzycje
 
:sorry:mnie się podoba taka swoboda twórcza jaka panuje na naszym forum.Fakt, jest tematów dużo, można by je jakoś połączyć, a nie kasować.
widzisz... ktoś zakłada nowe tematy - np o wymiotach, o snach (podałam tylko przykład ;-)), zamiast zadać pytanie na Obawach i Radach, to jak dla mnie to jest dublowanie tematów :sorry:
więc może je wrzucić do tegoż tematu?
 
reklama
ankzoc prześledziłam całą tą wczorajszą awanturę i absolutnie nie zrobiłaś niczego złego. Mnie też zdenerwowała druga moderatorka, ale cóż....
mnie się podoba, że pytasz nas o zdanie.

Co do wątków. Rzeczywiście moim zdaniem jest ich za dużo. A już bardzo mierzi mnie gdy całkiem obca osoba, która ma na koncie 2 lub 3 posty zakłada sobie u nas nowy wątek z jakimś bzdurnym pytaniem zamiast zapytać o to na wątku np o obawach i radach. Po co?
 
Do góry