reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Foteczki skarbów

10001874ga.jpg


10001881rn.jpg

Pani Prezes zobaczcie jak ona chodzi rączki z tyłu chodzi i ogląda czy zabawki dobrze ułożone :D

10001898ad.jpg

troche poklikam

10001900mr.jpg

 
reklama
47330.jpg
A to choinka..niestety niezabardzo jest z czego wybrać....BRAK APRATU WYCHODZI MI JUŻ BOKIEM
 
Witam,

To cos wrzuce

Na poczatek co obecnie zrobilam z Sonia i jak wyglada, to moj niedzielny postepek:

wtrakcie6qq.jpg

po7nr.jpg


A tu juz zimowe atrakcje w gorach

nas6ug.jpg


zbokunas0zw.jpg


stojenas9ty.jpg


nasankach4mr.jpg


wchodzinazuih9dl.jpg


odbicie9ar.jpg


zkula1cn.jpg


Pozdrawiam,
 
SANDRA ! SONIA JEST REWELACYJNA ! :laugh:
GRATULUJĘ CI ZDOLNOŚCI FRYZJERSKICH ! JA NIESTETY TAKOWYCH NIE POSIADAM , JAK RAZ OBCIĘŁAM NIKOLI GRZYWKĘ :p TO WSZYSCY SIĘ ZE MNIE ŚMIALI.
 
Sandra Sonia ślicznie wygląda i widać że super się bawiłyście! :)
CO do obcinania włosków no to tylko pogratulować, ja Nicole bym nie dałą sama rady obciąć chyba że ją przywiążą do krzesełka hehe. aAle narazie nam to nie grozi bo ma za krótkie na obcinanko ;)
 
reklama
Rzeczywiście nieziemska fryzura SONI....JA TAK SAMO JAK MONIAA MUSIAŁABYM UWIĄZAĆ DO KALORYFERA....A PONIEWŻ NIE MAM SUMIENIA DAMIAN MA NIE OBCINANE WŁOSY OD URODZENIA HEHEH
ZDJCIA SONI SĄ REWELACYJNE TE ZIMOWE WARIACJE TEŻ FAJORSKEI TYLKO CIEKAWE KTO SIE LEPIEJ BWIŁ MAM Z TATĄ CZY SONIA HIHI MI SIE WYDAJE ZE MAMUŚKA :p ALE NAM TEZ SIE OD ZYCIA COS NALEZY
CALUSKI
:)
 
Do góry