reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Fotelik samochodowy

luszka

październik'05, lipiec'07
Rozwiązania
0
Pozwoliłam sobie założyc nowy watek ponieważ mamy powazny problem z fotelikiem samochodowym. Po prostu nie sposób go dobrze zamontować bo pasy sa za krótkie. Fotelik to Deltim Grillo.
Może ktoś z Was też miał podobny problem i udało się go jakoś rozwiazać?
Bardzo proszę pomóżcie bo przeżywamy straszny stres za każdym razem kiedy musimy jechać gdzieś z małą.
Z góry dzieki.
Pozdrawiam.

reklama

magdusiek

Październikowa Mama 2005
Rozwiązania
0
Luszka, my mamy fotelik Maxi Cosi cabrio, pasy wydawały nam się dość krótkie, ale jest na nie sposób - wyciągamy pas do oporu i dopiero wtedy zapinamy fotelik. Na takim maksymalnie wyciągnmietym pasie dużo łatwiej manewrowac. Spróbuj, może u Ciebie też tak się uda. Bo u nas jak próbujemy zapiąć foitelik bez wyciągnięcia maksymalnie pasa też wydawało się, że nie wystarczy.

luszka

Rozwiązania
0
Dzięki Magdusiek za odpowiedź. Niestety już tak próbowaliśmy, maksymalnie wyciągaliśmy pasy jednak nadal są jakieś 15cm za krótkie :(

patka

Fanka BB :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Luszka muszę Cię zmartwić.
Dokładnie z tego samego powodu (za krótkie pasy) nie kupiliśmy fotelika Deltima.
Jeśli w Waszm autku pasy są za krótkie to pewnie będziecie musieli kupić dłuższe. Niestety taka wymiana też kosztuje. My nie chcąc wymieniać pasów kupiliśmy fotelik Inglesiny bo on ma 2 rodzaje montażu za pomocą pasów i nam do tego drugiego sposobu montażu, pasa jakoś wystarcza.

luszka

Rozwiązania
0
Dzięki Patka.
No właśnie też sie zaczynamy zastanawiać nad kupnem dłuzszych pasów. A fotelik kupiliśmy do poprzedniego samochodu nie wiedząc ze wkrótce bedzie okazja kupna większego autka. Wiec niestety nie było mozliwości przymiarki. :(
...i teraz mamy problem :(

lindsay

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
fotelik to tez moja schiza. mamy implastu, bo kupilismy aby pasowal do wozka i jest beznadziejny- Mały ma tak nienaturalna pozycje, caly wygiety itp i szczerze powiedziawszy ani razu Go w nim nie wiezlismy. czy ktoras ma podobne wrazenie ?

Jolik

Nieźle zakręcona mama
Rozwiązania
0
Luszka- my tez mieliśmy problem z za krótkimi pasami, ale znaleźliśmy sposób... wykorzystraliśmy do tego celu pas środkowy-biodrowy na tylnym siedzeniu. Na samym końcu przeplatujemy go przez ten podstawowy w ten sposób przedłużając go i wpinamy go do klamry pasa biodrowego. Fotelik jest stabilny i mały bezpieczny :-)

luszka

Rozwiązania
0
dzięki Jolik na to nie wpadliśmy.
Przypinaliśmy fotelik tylko środkowym pasem ale drżałam cały czas ze to nie jest bezpieczne.
Teraz wypróbujemy Wasz sposób i mam nadzieję że sie uda.

Jolik

Nieźle zakręcona mama
Rozwiązania
0
Luszka- jak to tylko środkowym? My zapinamy tym bocznym, a środkowego wykorzystujemy do przedłużenia ...

reklama

luszka

Rozwiązania
0
Jolik po prostu kiedy okazało sie ze boczny pas jest za krótki przypieliśmy fotelik tylko środkowym. Pas zaczepiliśmy o te boczne zaczepy i puściliśmy górą, ale z tyłu nie było pasa i dlatego tak sie sie stresowałam w czasie tej jazdy. Na szczęście jechaliśmy z małą tylko 2 razy.
Teraz wypróbujemy Waszą metodę i myślę ze bedzie już ok. :)
Jeszcze raz dzięki. :)
Pozdrawiam. :)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Olka7863 Potrzebuję porady 15
Ewelina271990 Niemowlaki 11
tysia19969 Potrzebuję porady 18
W Czerwcowe mamy 2018 14

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry