reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych listopadowych słoneczek

dziekujemy za komplementa:tak:
aniii widac ze wycieczka udana a lilcia cudo:tak:
oliwka z lolciem sama slodycz a ten causek extra i spotkanko swietne:tak:
martynka sliczna i majowka jak najbardziej widac udana:tak:
 
reklama
śliczności te dzieciaczki...
Kasia- swietnie wyglądasz- widac ze ciąza Ci słuzy.....i juz szykujesz nowe ubranka dl aMaleństwa- a wiadomo juz czy Martynka bedzie miec braciszka czy siostrzyczke???Imiona wybrane- hehe- ja pamiętam jak my wybieralismy- ja wybrałam Filipa- bo przez 5 m-cy byłam przekonana ze to On- a potem sie okazało ze Sara...;-)
Bodzinaka, Inna- suuuuper spotkanko- swietne fotki- pozazdroscic:tak:pierwszy raz sie spotkałyscie???
Anii- Lilka to istna pięknosc- hehe- po mamusi....a majówka widze z eudana.....
u nas cały czas lało- tylko raz skoczylismy na rowerowa przechadzke- Sara uwielbia:-)
 
Meggi pierwszy raz.
Kasiu Martynka taka radosna, to zdjęcie z kwiatkami śliczne.A uroda po mamie:-D:tak::tak:
 
Karollo dziś na powietrzu:-D
No dziołuchy schodzą się:-D:tak:;-)
Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
 
Mam ogromne zaległości więc przepraszam ale hurtowo - wszystkie dzieciaczki przeurocze, przesłodkie i jakie już duże... Po swoim dziecku nie widać, żeby tak szybko rosło (my sprawdzamy zamiast na miarce to zasięg jej łapek do telewizora :-p). Pierwsze majówki jak widzę szczęśliwie spędzone teraz czekamy na następną.
 
Kurcze nazbierało mi się zaległości....tak więc:
Lolo jak zawsze wesoły chłopak :-) Podziwiam Bodzia ilość fotek jakie mu robisz :-)
Aniii Lilcia się zmienia, dorośleje :-) a Ty też na wiosnę kwitniesz kochana :-)
Meggi Sarze to daje najmniej 2 latka...rosła panna!
Ewa Paulinka widać bardzo kocha Sebcia, ładnie się razem bawią. Wesoło masz z nimi :-)
A nasza zakochana para Oliwka i Lolo ...cud miód!!!
Kasia Tobie służy ciąża...jak każdej mamie :-) Martynka taka wesoła i pogodna starsza siostrzyczka :-)
 
Paula i Sebuś super rodzeństwo:tak:
Lilcia taka słodka:-D
Martynka śliczności:-)
Oliwka i Lolek powtarzam to samo co na domówkach: świetna z nich para:laugh2:
Dam teraz troszkę Sikoreczek. Nastał ciepły czas i aż miło foty cykac;-) U nas odpustowo:
HPIM6557.jpg

Madzia z kuzynką Agatką
HPIM6566.jpg

na karuzeli
HPIM6578.jpg

HPIM6582.jpg

Adrian z moją siostrą.
 
reklama
Do góry