reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych listopadowych słoneczek

foteczki urocze. Madzia śliczny cukiereczek, tylko do schrupania... a Karolek super napawa sie świeżym powietrzem i chyba znów odwiedził fryzjera???.
 
reklama
Meggi te ubranka, to po Martynce, siostrzeniec z nich korzystał i już wyrósł. Teraz wylądują w szafie i będą czekać na swoją porę. Rzeczywiście ostatnio czuję się bardzo dobrze, dzidzia zaczyna się ruszać - śmieję się, że jeszcze nie do "macania", bo na razie czuć od wewnątrz. Co do płci, to może za tydzień się dowiemy. To będzie już 20 tydzień więc może bejbik się ujawni.
Dzieciaki cudowne. Rzeczywiście pogoda sprzyja pasji fotografowania. Będą super pamiątki!
 
Na wstępie chciałam zaznaczyć że świetnie "mamuśki" wyglądacie z dzieciaczkami :tak::-) co widać na fotkach

Aniii - Lilcia rośnie, śliczna jak zawsze, wycieczka widać była udana

Meggi - sarenka pannica, korzysta z przystawki na wc i ćwiczy siku - wielkie brawa!!! małe pytanko - jakiej firmy macie ten fotelik do roweru? bo mamy zamiar kupić

Sikoreczka - przekochaniutkie to zdjęcie Madzi z lalą, a chopoków masz hoho.... nie wiem czy Ty też masz takie wrażenie, że te nasze córcie to niedługo dogonią braciszków wzrostem hihi....:-D różnica wiekowa pomału będzie się zacierać :-) p.s. Olcia ma chyba taką samą czapusie jak Madzia, tą w różowe paseczki ;-)

Bodzinka - kapitalnego pomocnika masz w domu, może go wypożyczę do mnie na malowanie saloniku :-D:-D a Ty wytrawle tworzysz, ukłony w Twoją stronę :tak:

Ewa - słodko Paulinka prowadzi za rączkę braciszka, piękne zdjęcia plenerowe, takie wiosenne, świeże

Inna - Oliwka z Lolciem - fajnie sie zapoznali :-D, już pisałam że Wam zazdroszczę dziewczyny możliwości wspólnego spotkania

Kasia - pięknie wyglądają Wasze majówki rodzinne, kwitniesz mamusiu :tak:, a Martynka jak laleczka :-)
 
Nasze wiosenne parkowanie
HPIM6725.jpg

HPIM6723.jpg

HPIM6714.jpg

a takie mam okulerki na lato:laugh2:
 
reklama
Do góry