reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

RYTM naszych maleństw

wcale nie Aniii.... ;-)
Dzis Kuba spal sam w naszej sypialni a my w drugim pokoju. Obudzil sie o wpol do 1 ale poszedl do niego maz i nie musialam karmic bo go uspokoil i zasnal a potem o wpol do 3 wtedy juz pokarmilam (bo by mi cyce do rana zwariowaly ;-) potem obudzil sie o wpol do 7 i po karmieniu juz wstalismy. Planujemy mu zmienic jego zwyczaje. Probujemy metode z tej ksiazki http://nasza-szkapa.idl.pl/czytadla/eBooks.PL-Kazde-dziecko-moze-nauczyc-sie-spac.pdf
Bede stopniowo karmic go co noc o minute krocej az w koncu mam nadzieje zejdziemy do 3-ch minut a wtedy juz nie ma sensu karmic. Marze o calej przespanej nocy.....a to po dzisiejszej wydaje sie coraz bardziej realne :-)
 
reklama
No to ja też przestaję narzekać...Zwłaszcza że Oliwka znowu sypia w dzień, wprawdzie jest trochę męki z tym, ale jak zasypia to i nawet godzinkę pośpi.A na dworze to i 3 godziny potrafi spać :tak:.
A Ciebie, megusku, podziwiam :tak:.I życzę aby ta przespana cała noc nadeszła jak najszybciej ;-)
 
nooo, książka może być ciekawa. Lilka zazwyczaj budzi się w nocy tylko/aż:-D raz na jedzenie. pobódka o 7.00 /dla mnie to wcześnie ale ja to zawsze lubiłam dłużej pospać/ no i w dzień po 10.00 zasypia na ok 1,5h a potem koło 15-16 na pół.jak pośpi na spacerze na którym zazwyczaj jesteśmy 13-15 to wtedy ze spaniem jest gorzej. męki przy zasypianiu są spore ale warte wysiłku jak dla mnie:tak:.
pozdrawiam wytrwałą Megusek!!!
 
Pocieszę Cię Megusek, że u mnie bardzo często przewija się ten sam repertuar co u Ciebie :baffled:.
Ciekawe jaka będzie dzisiejsza noc :confused: bo mała po wielkich męczarniach (nie mogła zasnąć u mojej mamy) zasnęła przed 18-stą, o 19 dostała cyca, spała dalej, przyjechaliśmy do domu, dostała cyca i śpi .... tylko ciekawe jak dotrwa do rana :confused: aż się boję pomyśleć :szok:. Pasowałoby mi się położyć żeby się wyspać ale jeszcze mam zaległości na forum więc chcę je nadrobić aby być w końcu na bieżąco ufff....
 
U nas druga noc....Kuba obudzil sie 3-y razy ale tylko raz jadl. Spal od 21 do 7.30 ...ale nic go nie pochwale! ;-)
 
Megusek...no ładna jazda- wytrwałosci i 3mamy kciuki za Was..
u nas Sara spi ładnie- od 20tej do 6tej...od 2 ch nocy spi sama w swoim pokoju...wyeksmitowalismy ja z naszje sypialni...
 
reklama
pewnie...Dorotka też wtrwała mamusia!!!naprawdę podziwiam...
a mój mąż nie chce pozwolić na to żeby Lilkę do swojego pokoju wyprowadzic...bez przerwy gada że to za wcześnie a mi się wydaje że właśnie teraz jest odpowiedni moment, dziecko coraz mądrzejsze nam rośnie i niedługo nie da sobie w kszę dmuchać!!!tzn.najpierw musimy ten pokoik urządzić, ale może w lipcu go namówię. a marzy mi się żeby ścianę pomalować tak jak u Pauli Kairy jest /niekoniecznie z Kubusiem;-)/.wiem ściagawa jestem Kaira...sorki:-D
 
Do góry