reklama

Zdjęcia USG naszych Pociech.

Temat na forum 'Zapiski archiwalne listopadówek' rozpoczęty przez Pola 30, 9 Czerwiec 2006.

1. Pola 30

Pola 30 Fan(ka)

Kobietki
    POmyslałam sobie, że jak już chwalimy się naszymi brzuszkami, to możeby tek zrobić galerię naszych pociech??
    Zacznę. Oto moje, 6,5 cm.  Małe. 1 zdjęcie Naszego Skarba:)

2. dorotak

dorotak Fanka BB :)

Pola śliczne maleństwo :), ja nie mam takiego zdjęcia łeeee, ale może za jakieś 1,5 miesiąca przy kolejnym usg. Bo mam z pierwszego usg to był 6-7tydz i tylko małą fasolkę widać.

3. reklama
  4. megusek

megusek Fanka BB :)

no Pola faktycznie podobne do Ciebie :) nie zartuje!
    Ja nie wkleje narazie...bo to moje dzidzi ;) ale moze za jaki tydzien pomysle o tym ;D

5. Pola 30

Pola 30 Fan(ka)

Dorotak-dzięki :) Byle lepiej od mamy pływało i mnie się wody bało ;)
    POzostałe Dziewczęta-czekam z niecierpliwością na kolejne dzieciaczki, bo to takie wesołe widzieć je w naszym, mały, prywatnym "baseniku".
    A teraz powiedzcie, czy ja jestem niepoważna, czy na dolnym zdjęciu rzeczywiście widać buźkę?? (Taką podobna do księzycowej- z zarysowanymi oczkami, noskiem i ustami??

6. dorotak

dorotak Fanka BB :)

Pola faktycznie to tak wydląda, ale z tego co widzę to tył czaszki dzidzia, więc tylko tak na zdjęciu wyszło.

7. bpcianek22

bpcianek22 Zaangażowana w BB

Hej. A to moja brzuszowa pociecha. Zdjątko było robione 4,5 tyg temu(14tydz ciąży). Kolejne powinno być 26 czerwca. Płeć nada; nie znana :(. Od poniedziałku czuję ruchy maluszka które z dnia na dzień są coraz bardziej intensywne :)

8. ewa2500

ewa2500 mama pauli i seby

dziewczyny sliczne dzidzie :) gratulacje

ja niestety nie mam zdjecia :-[ na razie moze po 4 bede miala

bocianek gratuluje ruchow :D

9. Lucyann

Lucyann Mama listopad 2006, 2008

Tak zaluje ze nie mam skanera swietne zdjecia
    popatrzylam troche na zdjecia na stronach roznych gabinetow na tych nowych aparatach to widac wszytko jak na zdjeciu na na tych starych zgaduj zgadula
    KAPITALNE sprobuje poprosic o nagranie tez zdjec na plyte u lekarz moze sie uda

10. reklama
  11. emomadzia

emomadzia Fanka BB :)

ja też chcę się pochwalić co prawda jeszcze maleńswa nie czuję chyba ale zdjęcie już mam

Załączniki:

12. ewa2500

ewa2500 mama pauli i seby

emomadzia piekne zdjatko i sliczna dzidzia :D gratulacje

Poleć forum