reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

FOtO LIPCOWYCH MALUSZKOW:)

20092010294.jpg20092010293.jpgto moje szczescie
 
reklama
ewcik prawie 3 tyg. temu ważyła 4400 i 60 długa:tak:

jasia jak lalka twoja córcia, cudna:tak:

madzik duża lalunia:tak: i super macie ubranka:tak:

dzamena no nareszcie , słodziak i to wielki:-D A nie masz czasem podłogi jak ja tzn. classen orzech venosta?
 
jedyneczka wychodzi na to ze my mamy wszystko podobne poczynajac od podłogi a konczac na hustawce
madzia no duzy ponad 7 kilo,mały klocus,a widze ze tu sliczna para u Was sobie grucha
 
magdzia sliczna niunia
jedyneczka a czy ty kobieto pamietasz ze zes tą swoją śliczną królewne jeszcze za życia płodowego mojemu synowi na żone obiecała?! no to sie trzymaj planu kochana bo ona mi bardzo na synową pasuje:)
 
dzamena ale ma bujną czuprynę Maksio, no i duży chłopak z niego!!!
madzik ale party, nie mogę :-D jeszcze stolika z kawusią im brakuje:-D
magdzia śliczna Alunia!!!
 
definitywnie to moj ulubiony watek!!
na widok waszych slodkich dzieciaczkow pyszczek sam sie smieje.

Maksiu to juz duzy chlopak.
Ala sliczna dzieczyna a Michas i Julka to juz wogule sie lansuja,zdjecie na lezaczkach jest rozbrajajace.
 
reklama
Do góry