reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

FOtO LIPCOWYCH MALUSZKOW:)

kama ale ma te oczy magiczne:-) I jaki fryz czupurny:-D Moja to ma od urodzenia fryz na amanta z lat 30tych:-D

dzamena no nie wiem czy powinnam oglądać nagie zdjęcia przyszłego zięcia:-D Widzę na zdjęciu atrakcyjny męski podbródek , mój M ma prawie identyczny:-D
 
reklama
jedyneczka zieciunio stwierdził ze narazie nie widzi obiekcji co do ogladania go nago a co do podbródka to nie nazekam,widze ze gust tez mamy podobny -ale jaja
 
Dzamena Maksiu super facet-wygląda na starszego niz jest :)
Kama Majeczka slodzinka taka-i ma piękne oczka
Ewa Franek luzak-widać,że mu dobrze!!
Aszka córenka slicznotka w tych sukienkach :)
Magdzia Alicja ma super wloski-taka czarnulka ;)
 
Dzamena Maksio slicznie wyszedl na zdjeciach a grubasek z niego sie zrobil ze hoho
Kama Maja tez sliczniutka i pulchniutka:-)
Ewa Franiu cudak
Aszka Zuzka tez sliczniutka pannica
Jak tak swatacie to moze moja Martynka kogos tam znajdzie:-)
Magdzia Alunia tez sliczniutka

przepiekne i slodkie sa te nasze lipcowe dzieciaczki:-D
Eweland ale ja twojej Lilianki jeszcze nie widzzialam:-)
 
same slodkosci :D
Obraz 232.jpgObraz 241.jpgObraz 244.jpg moja łobuzica ;d
 
reklama
Do góry