reklama

USG lipcowych fasolek i wizyty kontrolne :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lipcu 2010' rozpoczęty przez emih, 10 Listopad 2009.

1. emih

emih Fanka BB :)

Dziewczynki,
    Zakładam nowy wątek abyśmy mogły na bierząco opisywać wizyty u naszych ginów i co ważniejsze dzielić się zdjęciami naszych fasolek:-) Zapraszam :-)

2. mammi

mammi Gość

No, w koncu jest chwila aby opisac wizyte.:-)
    Poszlam dzis pierwszy raz do doktora Jaworowskiego i okazal sie naprawde bardzo sympatycznym i profesjonalnym lekarzem.Lacznie spedzilam u niego prawie pol godziny, jak z reszta kazda jego pacjentka.W badaniu gienkologicznym wszystko ok.USG rowniez jak na ten okres ciazy w porzadku, tylko, ze serduszka jeszcze nie bylo widac.Zmartwilam sie tym troche i rozczarowalam, ale lekarz mowil, ze na tym etapie moze nie byc jeszcze go widac.Wyliczyl, ze to 5 tydz,4 dzien.Termin porodu na 11 lipca :tak:
    Kazal na siebie bardzo uwazac bo jestem juz po jednym poronieniu.Nie wolno mi dzwigac, denerwowac sie i generalnie mam odpoczywac.Tylko jak to zrobic przy dwojce dzieci i prowadzeniu sklepu;-)
    Zapisal Duphaston , ale glownie ze wzgledu na poprzednie poronienie, bo niepokojacych objawow na razie nie zauwazyl.Ogolnie super lekarz, tylko cena troche odstrasza- 150 za pierwsza wizyte.Zdjecie zamieszcze troche pozniej- jak znajde chwile na zeskanowanie.
    Kurcze, ale sie rozpisalam

3. reklama
  4. sara211

sara211 Aktywna w BB

Efekt mojej dzisiejszej wizyty :-) - 6t4d i bijące serduszko :)

Ostatnia edycja: 12 Listopad 2009
  5. emih

emih Fanka BB :)

Ale wam zazdoszczę dziewczynki! :-)
    Sara- piękna "kropeczka" po pięknej siostrzyczce :-)

6. nutella

nutella Fanka BB :)

Piekny dzidzius, Sara gratuluje. Troche mi szkoda, ze ma ich dwoch :zawstydzona/y:;-).

7. sara211

sara211 Aktywna w BB

Dziewczynki dziękuję. :-)
    nutella , no jest tylko jeden:sorry:, ale ja już mam jedno dzieciątko, a Ty się odrobisz za jednym zamachem i bilans wyrównany :laugh2:

emih nie masz czego zazdrościć, bo u Ciebie taka sama fasoleczka, po ślicznej siostrzyczce, a zdjęcie zaraz będziesz tu wklejać
    Pozdrawiam

8. Rusia

Rusia DORKA:)czerwiec06lipiec10

sliczna fotka:tak:

i ja wczoraj bylam na pierwszym usg, ale troszke za wczenie i widzielismy tylko prawidlowo rozwijajaca sie ciaze:tak:
    wiek ciazy tak jak na suwaczku-wszystko prawidlowe, bardzo wczesna ciaza-jeszcze niewiele bylo widac;-) wyniki krwi i moczy bdb, ponowna wizyte mam na 26 listopada- wowczas i ja dostane foto:-)

9. aisim

aisim maleństwo jest w drodze..

śliczności!! fajnie ze wszystko ok!!:-)

10. reklama
  11. rybkabial

rybkabial Dumna Mamusia

Moja pierwsza wizyta jk pisałam w wątku głównym potwierdziła przypuszczenia że będę mamą oczywiście za wcześnie na USG :-p. ale i tak mi lepiej :-D. teraz kolejna czeka mnie 28 nie mogę sie jej doczekać po prostu chce aby był już 28 :-D:-D:-D:-D

12. kama

kama Fanka BB :)

gratuluje i ciesze sie razem z toba!!!

Poleć forum