reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotobudka na urodzinki

Dołączył(a)
5 Grudzień 2018
Postów
1
Hej!

Robimy młodemu spore urodzinki (dużo dzieci z rodziny plus ze szkoły i osiedla) w domu i zastanawiamy się nad fotobudką. Właściwie to jesteśmy praktycznie zdecydowani, ale jesteśmy ciekawi jakichś doświadczeń z tym. Podzielicie się?

Nie znamy żadnej firmy, ale zainteresowało nas Tomorrow Events, można wydrukować 3D gadżety i mamy parę pomysłów, jak to wykorzystać.
 
reklama
Wow to widzę impreza będzie niezła :D ale jak Cię stać to czemu nie, na pewno dzieciakom się spodoba, tylko pamiętaj żeby nie wziąć na bardzo krótko, żeby wszystkie zdążyły sobie fotki zrobić. Mój znajomy zajmuje się wynajmem fotobudek i sama parę razy miałam okazję korzystać z jego "sprzętów", ma porządne fotobudki marki Smove, robią bardzo ładne zdjęcia i są dość proste w obsłudze, wiem że on po jednym krótkim szkoleniu już się czuł pewnie przy obsłudze. Jak będziesz wynajmować to zapytaj co to za fotobudka, producent ma tu znaczenie.
 
Do góry