reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Frankfurterki, kielbasa ze sklepu.. jak to jest?

Mami27

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
29 Czerwiec 2018
Postów
48
Kochane,
Dzis zjadlam gotowane frankfurterki z Lidla i potem naszlo mnie by sprawdzic czy sa dozwolone w ciazy. Druga rzecz kielbasa ze sklepu...mozna czy nie? Usmazylam ja z cebula a teraz siedze i mysle.
Te wszystkie bakterie, strachy przerastaja mnie :(
 
reklama
Kochane,
Dzis zjadlam gotowane frankfurterki z Lidla i potem naszlo mnie by sprawdzic czy sa dozwolone w ciazy. Druga rzecz kielbasa ze sklepu...mozna czy nie? Usmazylam ja z cebula a teraz siedze i mysle.
Te wszystkie bakterie, strachy przerastaja mnie :(
A czemu nie ? Nie jest to opcja fit ale nie przesadzajmy :) surowe mięso i jajka, mleko niepasteryzowane są zakazane. Ryby z umiarem.
 
Kobiety serio nie przesadzajcie. Takie jedzenie zarowno dziecku jak i osobie doroslej moze zaszkodzic. Nic teraz nie jest zdrowe tak naprawde, jak owoców i warzyw nie masz swoich, albo z targu to też sa niezdrowe, bo napryskane chemia i czym tylko sie da.. :)
 
Nie wiem czemu miałaby być zakazana kiełbasa? Generalnie wszystko można jesc może po za surowym mięsem, rybami i jajami surowym. A jak się ma wątpliwości to gotowanie czy smażenie przez kilka minut zabija bakterie listeriozy salmonelii i tokso też
 
Do góry