reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków <3

A to domek moich chłopaczków [emoji4][emoji7][emoji7]
20180718_172635.jpg
 

Załączniki

  • 20180718_172635.jpg
    20180718_172635.jpg
    35,8 KB · Wyświetleń: 653
reklama
Ooo jaki fajny [emoji4] No mnie już plecki bola z jedną a tutaj jest dwojeczka także te domki to niezle wyzwanie [emoji4]
Wszytskie brzusie ciążowe są super [emoji7][emoji7] no naprawdę troszkę się martwię jak to będzie potem z moimi plecami ale mam nadzieję że nie będzie tragedii i jakiś się ruszać będę [emoji5]
 
Wszytskie brzusie ciążowe są super [emoji7][emoji7] no naprawdę troszkę się martwię jak to będzie potem z moimi plecami ale mam nadzieję że nie będzie tragedii i jakiś się ruszać będę [emoji5]

Mnie tez plecy juz okropnie bola i biodra :) w niektore dni to juz sama nie wiem czy mam lezec czy siedziec a to dopiero polowa, eh. A jako mama blizniakow bedziesz miec cesarke? czy mozna blizniakow rodzic naturalnie? zawsze mnie to zastanawialo hihi
 
Mnie tez plecy juz okropnie bola i biodra :) w niektore dni to juz sama nie wiem czy mam lezec czy siedziec a to dopiero polowa, eh. A jako mama blizniakow bedziesz miec cesarke? czy mozna blizniakow rodzic naturalnie? zawsze mnie to zastanawialo hihi
Będę mieć cesarke , bo lekarz mi już mówił że to jest bezpieczniejsze dla dzidziusiow, a po drugie ja miałam cesrake z synem więc troszkę strach żeby nic się nie stało [emoji5]
 
reklama
Do góry