reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków <3

reklama
Mnie tez plecy juz okropnie bola i biodra :) w niektore dni to juz sama nie wiem czy mam lezec czy siedziec a to dopiero polowa, eh. A jako mama blizniakow bedziesz miec cesarke? czy mozna blizniakow rodzic naturalnie? zawsze mnie to zastanawialo hihi
Można SN ale bardzo rzadko się to zdarza bo dzieci najczęściej są źle ułożone. Koleżanka w 32 tc urodziła SN.
 
To i ja ....19tydzień
 

Załączniki

  • IMG_20180724_100911.jpg
    IMG_20180724_100911.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 212
  • IMG_20180724_100934.jpg
    IMG_20180724_100934.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 222
Jezuuu[emoji16][emoji16][emoji16][emoji16] gdzie ten Dzidziol masz??? Nie powiedziałabym ze jesteś w ciąży[emoji173][emoji7][emoji123][emoji123]
No za bardzo nic nie widać, może tak delikatnie coś się zaczyna odznaczac. W pierwszej ciąży też tak koło 20 tygodnia było widać więc teraz tak samo. Sąsiedzi jeszcze nie widzą że noszę dzidziusia:)
 
reklama
Do góry