Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Ależ Wam zazdroszczę tych brzuszków. Większe, mniejsze, ale widać, ze ciążowe
A u mnie rano nadal płasko, a potem jak choćby coś wypiję to od razu mi wywala, ale nie taki ciążowy, tylko taki duzy i rozlazły jakbym się nażarła i wyglądam po prostu jakbym przytyła :-(
Dziewczyny nic się nie martwcie bo za jakiś miesiąc już każda będzie mogła pochwalić się brzuszkiemJa jestem grubaskiem,więc nie widać tak jak u szczupłej ale sama zauważam różnice...powoli i nas wywali
Cudowne te Wasze brzuszki:-)
Ja też mam taki rozlazł..;-)To mówicie, że to na dziewczynkę..hmm:-) Zobaczymy 5 października co lekarz zobaczy między nóżkami;-):-)