reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Galeria - chwalimy się dziećmi :)

kasia.883

Fanka BB :)
Miasto
Burgdorf
Rozwiązania
0
Paula 13- na życzenie więcej fotek:tak:.
Tak,Paulina lubi misie, lalki Barbie, Polly Pocket itp a i jeszcze gazety których nie potrafi czytać ,szczególnie te z dodatkami :)

Załączniki

Ostatnia edycja:
reklama

Dzagud

mamy czerwcowe 2007 Zadomowiona(y)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Kasia, śliczne masz dziewczyny! Twoja Paulinka z tego co widziałam jest bardzo wysoka, bo mimo że młodsza od mojej Weroniki o ponad pół roku, to wyższa prawie 10 cm!:szok: A co do upodobań, to chyba one wszystkie w tym wieku tak mają.:-D Weronika jakoś nie bardzo jest za Barbie czy misiami, ale gazety z gadzetami i owszem. I ostatnio ma świra na punkcie filmu H2O i jego bohaterek.:baffled:
Asiulka, wyprawa super. Muszę sobie zobaczyć gdzie dokładnie jest ten ogród i może na któryś weekend się wybrać z dziewczynami, skoro jest tak fajnie.:tak:

asiulka271

Mama Maciusia i Emilka
Rozwiązania
0
Asiulka, wyprawa super. Muszę sobie zobaczyć gdzie dokładnie jest ten ogród i może na któryś weekend się wybrać z dziewczynami, skoro jest tak fajnie.:tak:
Dzagud,ten Park jest za Ostrowcem świętokrzyskim.Od mojego miejsca zamieszkania niecała godzinka jazdy.Ale naprawdę jest super.Mażna miło spędzić tam dzień.
I zapomniałam dopisać wcześniej że jest jeszcze spływ tratwami po rzece.

Dzagud

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
No już sobie sprawdziłam. Ale my nie mamy samochodu, więc musielibyśmy dojechać jakimś autokarem czy pociągiem (nie wiem czy są jakieś połączenia???). Tak czy inaczej, na jeden dzień nie opłacałoby się jechać, bo to trzeba liczyć ze 3 godziny podróży w jedną stronę.:-(Najlepszy byłby jakiś weekend z noclegiem na 1 lub 2 dni i wtedy zwiedzanie na całego. Z tego co widziałam na stronce, to super to wygląda.:tak:
A wiecie, tak a propos wycieczek. Wczoraj mi mój Mąż powiedział, co wymyślił Jego kolega z pracy na prezent "komunijny". Rzecz prosta a moim zdaniem rewelacyjna! Otóż fundują mu wycieczkę do Eurodisneylandu. Moim zdaniem pomysł super i już zaczynam zbierać kasę na komunię Weroniki.;-)

asiulka271

Mama Maciusia i Emilka
Rozwiązania
0
No już sobie sprawdziłam. Ale my nie mamy samochodu, więc musielibyśmy dojechać jakimś autokarem czy pociągiem (nie wiem czy są jakieś połączenia???). Tak czy inaczej, na jeden dzień nie opłacałoby się jechać, bo to trzeba liczyć ze 3 godziny podróży w jedną stronę.:-(Najlepszy byłby jakiś weekend z noclegiem na 1 lub 2 dni i wtedy zwiedzanie na całego. Z tego co widziałam na stronce, to super to wygląda.:tak:
QUOTE]

Zaraz obok parku jest pensjonat,ale z tego co wiem to ceny większe,można w pobliżu poszukać jakiejś agroturystyki.

A powiem Wam,że w ostatni weekend czerwca mamy zjazd mamuś BB,z października 2007.I mamy włąśnie na dwa dni plany,jeden dzień grill itd,a na niedziele zweidzanie bałtowa.Bo zlot jest w końcu w Ostrowcu

Dzagud

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
A ja jadę na "zlot" czerwcówek już w ten piątek! Jupiiiii, nie mogę się doczekać!:tak:

doris78

Mama Kubusia i Davidka!!!
Miasto
Bradford(uk)
Rozwiązania
0
KASIA-dziewczyny super,gratuluje pannic:-)
ASIULKA-faktycznie bardzo fajny ten park:-)
DZAGUD-wiesz co super pomysl z tym prezentem na komunie:-):-)

asiulka271

Mama Maciusia i Emilka
Rozwiązania
0
HEJ LASECZKI
POCHWALE SIE OTO FOTKA Z DNIA MAMY I TATY
:biggrin2::biggrin2:
NIE JEST ZA WYRAŹNA ALE TO ZDJĘCIE Z APARATU

reklama

asik123

Fanka BB :)
Miasto
tu i tam
Rozwiązania
0
asiulka piękny prezent:tak::tak::tak:

paula a z ciebie całkiem niezła laska jest:tak::-) No i jaki przystojny chrześniak:tak::tak:

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Kaamilaaa Czerwcowe mamy 2019 35
Ann_ Majowe mamy 2019 87
Rajo007 Kwietniowe mamy 2019 49
Julianna_Szcz Grudniowe mamy 2018 410

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry