reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria - chwalimy się dziećmi :)

Paula 13- na życzenie więcej fotek:tak:.
Tak,Paulina lubi misie, lalki Barbie, Polly Pocket itp a i jeszcze gazety których nie potrafi czytać ,szczególnie te z dodatkami :)
 

Załączniki

  • DSCI0868 - Kopie - Kopie.jpg
    DSCI0868 - Kopie - Kopie.jpg
    10,8 KB · Wyświetleń: 150
  • paulinka.jpg
    paulinka.jpg
    12,6 KB · Wyświetleń: 157
  • DSCI0585.jpg
    DSCI0585.jpg
    41,2 KB · Wyświetleń: 148
  • DSCI0192.jpg
    DSCI0192.jpg
    49,1 KB · Wyświetleń: 153
  • DSCI0789.jpg
    DSCI0789.jpg
    36 KB · Wyświetleń: 137
Ostatnia edycja:
reklama
Kasia, śliczne masz dziewczyny! Twoja Paulinka z tego co widziałam jest bardzo wysoka, bo mimo że młodsza od mojej Weroniki o ponad pół roku, to wyższa prawie 10 cm!:szok: A co do upodobań, to chyba one wszystkie w tym wieku tak mają.:-D Weronika jakoś nie bardzo jest za Barbie czy misiami, ale gazety z gadzetami i owszem. I ostatnio ma świra na punkcie filmu H2O i jego bohaterek.:baffled:
Asiulka, wyprawa super. Muszę sobie zobaczyć gdzie dokładnie jest ten ogród i może na któryś weekend się wybrać z dziewczynami, skoro jest tak fajnie.:tak:
 
Asiulka, wyprawa super. Muszę sobie zobaczyć gdzie dokładnie jest ten ogród i może na któryś weekend się wybrać z dziewczynami, skoro jest tak fajnie.:tak:

Dzagud,ten Park jest za Ostrowcem świętokrzyskim.Od mojego miejsca zamieszkania niecała godzinka jazdy.Ale naprawdę jest super.Mażna miło spędzić tam dzień.
I zapomniałam dopisać wcześniej że jest jeszcze spływ tratwami po rzece.
 
No już sobie sprawdziłam. Ale my nie mamy samochodu, więc musielibyśmy dojechać jakimś autokarem czy pociągiem (nie wiem czy są jakieś połączenia???). Tak czy inaczej, na jeden dzień nie opłacałoby się jechać, bo to trzeba liczyć ze 3 godziny podróży w jedną stronę.:-(Najlepszy byłby jakiś weekend z noclegiem na 1 lub 2 dni i wtedy zwiedzanie na całego. Z tego co widziałam na stronce, to super to wygląda.:tak:
A wiecie, tak a propos wycieczek. Wczoraj mi mój Mąż powiedział, co wymyślił Jego kolega z pracy na prezent "komunijny". Rzecz prosta a moim zdaniem rewelacyjna! Otóż fundują mu wycieczkę do Eurodisneylandu. Moim zdaniem pomysł super i już zaczynam zbierać kasę na komunię Weroniki.;-)
 
No już sobie sprawdziłam. Ale my nie mamy samochodu, więc musielibyśmy dojechać jakimś autokarem czy pociągiem (nie wiem czy są jakieś połączenia???). Tak czy inaczej, na jeden dzień nie opłacałoby się jechać, bo to trzeba liczyć ze 3 godziny podróży w jedną stronę.:-(Najlepszy byłby jakiś weekend z noclegiem na 1 lub 2 dni i wtedy zwiedzanie na całego. Z tego co widziałam na stronce, to super to wygląda.:tak:
QUOTE]

Zaraz obok parku jest pensjonat,ale z tego co wiem to ceny większe,można w pobliżu poszukać jakiejś agroturystyki.

A powiem Wam,że w ostatni weekend czerwca mamy zjazd mamuś BB,z października 2007.I mamy włąśnie na dwa dni plany,jeden dzień grill itd,a na niedziele zweidzanie bałtowa.Bo zlot jest w końcu w Ostrowcu
 
KASIA-dziewczyny super,gratuluje pannic:-)
ASIULKA-faktycznie bardzo fajny ten park:-)
DZAGUD-wiesz co super pomysl z tym prezentem na komunie:-):-)
 
reklama
Do góry