reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria czerwcowych maluszków

reklama
Młodak - Twój Szymuś jest super :D zdjęcie w czapie Mikołaja - super!!! :) choineczka śliczna :) my w zeszłym roku mieliśmy bardzo podobną!!! tylko ubraną zupełnie inaczej ;P
 
Kasieńka - Nikoś wymiata :-D no cudowny mały kaskader :-) młodemu puki co udało się wstać chwytając się mnie może ze 2 razy , ale naszczęście nie spieszy mu się do tego :)
co do siedzenia to Wiktor siedzi bardzo stabilnie :-) rzadko się już zachwieje :-)

młodak - Szymuś słodziak i ma podobne zdjęcie do Wika :-) PICT0068.jpg też w czapie :)
 
Kifsi oj masz dobrze ... tez bym wolala zeby siedzial zamiast uczyc sie chodzic :| a siada pieknie :D bo przy tej nauce to juz nie da sie podstawic poduszki bo musialabym caly pokoj oblozyc :D
 
Kasieńka, Nikoś jest bezkonkurencyjny! :D No jeszcze Asik. ma małą kaskaderkę :)
tylko nam się tu nie chwali, tylko na fbk :p skubana :p

Monika dzisiaj usiadła podciągając się za kołdrę i bokiem ręką podpierając i siedziała 15 minut a jak się zachwiała do tyłu to od razu kontrowała do przodu i się nie przewróciła, w końcu jak ją położyłam to był ryk i znowu usiadła, i tak się siłowałyśmy..... ja ją bach a ona do góry...

Kifsi, Wiktor super wygląda w czapuli :) śliczny chłopczyk! :)
 
Dziewczyny, super te Wasze/Nasze dzieciaki i na zdjęciach i filmikach. Fajnie się patrzy jak dzielnie sobie radzą!!!:-D

kifsi - cudne pierwsze kroki na czworaka:tak: też mamy taką kulę, tylko inny model i liczę, że G w końcu za nią poczłapie, ale póki co do tego jej raczej daleko. Za ciężki tyłeczek chyba;-)

mlodak - Szymuś też pewnie niedługo pójdzie.

Kasienka - no a Twój już dzielnie w pionie!! hehe idzie jak burza!!;-)
 
Rysica ano widzialam widzialam :D tez narzekala ze staje wszedzie :D

Muńka niemniej jednak chce sie dostac do kogos kto mi go oceni zeby krzywdy sobie nie narobil jutro ide na szczepienie mam nadzieje ze da mi skierowanie
 
Ostatnia edycja:
Rysica ano widzialam widzialam :D tez narzekala ze staje wszedzie :D

Muńka niemniej jednak chce sie dostac zeby do kogos kto mi go oceni zeby krzywdy sobie nie narobil jutro ide na szczepienie mam nadzieje ze da mi skierowanie

myślę, że to bardzo dobry pomysł;-) daj znać jak będzie już po ocenie:tak:
 
reklama
kifsi i też widzę, że czapa za duża :-D

Muńka no chyba mogę się spodziewać rychłego raczkowania bo teraz już oprócz pełzania i kręcenia się zgodnie z ruchem wskazówek zegara to tak jakby się czołga:
[video=youtube;G5UKYMEJXME]http://www.youtube.com/watch?v=G5UKYMEJXME&feature=youtu.be[/video]
 
Do góry