reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Weź udział w konkursie i wygraj laktator SmartSense i wyprawkę dla mamy 💖 Kliknij Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców.

    Wygraj grę z serii Słonik Balonik dla maluszka 💖 Wchodź Zadanie jest proste. Działaj i wygrywaj

reklama

Galeria maluszków - październik 2010

reklama
Ja się witam po urlopie, zaglądam tu od razu a dzieciaki znów większe! Niesamowite to jest jak małe dziecko się zmienia. Wszystkie śliczne! I dorzucam Franka.

4dni.jpg4 dni
miesiac.jpgmiesiac
2miesiace.jpg2 miesiace
3miesiace.jpg3 miesiace
4miesiace.jpg4 miesiace
5miesiecy.jpg5 miesiecy
6miesiecy.jpg6 miesiecy
7miesiecy.jpg7 miesiecy
8miesiecy.jpg8 miesiecy
9 miesiecy.jpg9 miesiecy
 
reklama
Dawidowe nie chcę się powtarzać ;-). Ty i tak dobrze wiesz...
Franko wow jak duży chłopczyk już :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry