reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria marcowych maluszków

reklama
Się spłakałam!! Coś pięknego!! Jaka śliczna, te nózki malutkie... Jeju nie wierze, ze mamy marcóweczke na świecie!!!!!!!!!!
K&M i taka sama mysl- takie maluszki mamy w sobie w prawie lub w tej chwili !!!!!!!!! :szok:
Cudo :happy::happy::happy::happy::happy::happy: :happy:
 
Chyba jak większość poryczałam się
Słodka kruszynka, wszystko ma śliczne i te włoski
Aż nie wiem co napisać
Kurde już się mojego małego doczekać nie mogę
 
reklama
Ojej śliczności też się popłakałam :) U nas też już takie maluszki w brzuszku jak tak widze taką malutką kruszynke to już warjuje już chyba oszaleje tak pragnę zobaczyć i przytulić ale wiem jeszcze troszeczke to tak zleci . Serdeczne gratulacje jeszcze raz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jest cudna , maleńka kruszynka .
 
Do góry