reklama

Gdzie kupić łóżko dla dziecka

Temat na forum 'Tu zapytaj' rozpoczęty przez tvnturbo, 14 Listopad 2010.

1. tvnturbo

tvnturbo Początkująca w BB

Witam!
    Czy wie ktoś może gdzie można kupić albo zamówić takie łóżko z wbudowaną szafą jak na zdjęciu poniżej? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam
    View attachment 300401

2. Maluch2004.pl

Maluch2004.pl Zaciekawiona BB

Moim zdaniem poszukiwania powinnaś rozpocząc w dobrych i sprawdzonych sklepach internetowych-czyli tak jak pisze Mój Przedmówca,tam będzie największy wybór,często w atrakcyjnej cenie.

3. reklama
  4. karola789

karola789 Początkująca w BB

Faktycznie ten model ciężko znalesc. Ja szukałam też specyficznego łóżeczka dla bobasa i na stronie internetowej maluszeksklep.istore.pl nie było moijego mebelka ale napisałam meila pokazałam zdjęcie i załatwili :) Jestem bardzo zadowlona .

5. Tomi_pl

Tomi_pl Zaciekawiona BB

Takie wsuwane mebelki z łóżkiem są bardzo praktyczne w małym pokoju,a gdzie je zamówić? Podobnie jak w powyższych postach,szukaj w sklepach internetowych. W ostateczności pozostaje wizyta u stolarza i wykonanie ich na wymiar,ale to dużo droższa opcja.

6. Blubalon_pl

Blubalon_pl Fanka BB :)

Nie zawsze w przypadku małego pokoju dla dziecka,łóżko piętrowe jest najlepszym rozwiązaniem,w znacznej części będzie ono po prostu niewykorzystywane. Warto pokusić sie np o mniejszą sofę lub fotel do spania typowo 1 osobowy.

7. madziaa11

madziaa11 Początkująca w BB

Kupienie odpowiedniego łóżka dla dzieci jest prawdziwym wyzwaniem. Sama niedawno przez to przechodziłam. Powiem szczerze, że po długich przemyśleniach zdecydowałam się na piętrowe łózko. Sklep z którego kupowałam to: Link do: Łóżka dla dzieci. Łóżka Dziecięce - Marti Meble . Jestem bardzo zadowolona z jakości. Mogę polecić z czystym sumieniem :)

8. Cerozub

Cerozub Początkująca w BB

9. BajkowyPokoik_pl

BajkowyPokoik_pl Zaangażowana w BB

Co do łóżeczka dla dziecka jak i pozostałych artykułów,to warto szukać w dobrych sklepach internetowych- tam wybór masz zdecydowanie największy,a do tego zawsze można liczyć na niższą cenę.

10. reklama
  11. kambo

kambo Zaciekawiona BB

ja moge polecic sprawdzony sklep z artykułami dla dzieci, który jest stacjonarnie w Warszawie, i wysyłkowo - sklep.wisad.pl

12. Molly22

Molly22 Początkująca w BB

Poleć forum