reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie kupić łóżko dla dziecka

reklama
Moim zdaniem poszukiwania powinnaś rozpocząc w dobrych i sprawdzonych sklepach internetowych-czyli tak jak pisze Mój Przedmówca,tam będzie największy wybór,często w atrakcyjnej cenie.
 
Faktycznie ten model ciężko znalesc. Ja szukałam też specyficznego łóżeczka dla bobasa i na stronie internetowej maluszeksklep.istore.pl nie było moijego mebelka ale napisałam meila pokazałam zdjęcie i załatwili :) Jestem bardzo zadowlona .
 
Takie wsuwane mebelki z łóżkiem są bardzo praktyczne w małym pokoju,a gdzie je zamówić? Podobnie jak w powyższych postach,szukaj w sklepach internetowych. W ostateczności pozostaje wizyta u stolarza i wykonanie ich na wymiar,ale to dużo droższa opcja.
 
Nie zawsze w przypadku małego pokoju dla dziecka,łóżko piętrowe jest najlepszym rozwiązaniem,w znacznej części będzie ono po prostu niewykorzystywane. Warto pokusić sie np o mniejszą sofę lub fotel do spania typowo 1 osobowy.
 
Co do łóżeczka dla dziecka jak i pozostałych artykułów,to warto szukać w dobrych sklepach internetowych- tam wybór masz zdecydowanie największy,a do tego zawsze można liczyć na niższą cenę.
 
reklama
Do góry