reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie kupujecie czapki dzieciom?

Online znajdziesz sporo. Kupuję i jestem zadowolona. Tylko w przypadku zakupu internetowego sprawdź w danym sklepie jak dopasować rozmiar, czy jak podają rozmiarówkę bo tu jest różnie. Ja mierzę obwód głowy i szukam takiego rozmiaru i zazwyczaj to się sprawdza, bo na wiek to jest różnie. Moja córka ma 4 lata o obwód głowy 52, a koleżanki córka też 4 lata ale w miesiącach, to już 10 miesięcy młodsza i ma obwód 48. Więc widzi, niby obie 4 lata, ale zupełnie inne rozmiarówki. Co do sklepu to wpisz w google choćby: kocham czapki, i jest w czy wybierać.
 
reklama
Zamawiam przez internet. W sklepach w moim mieście jest wiele czapek dla dzieci ale mam problemy ze znalezieniem odpowiedniej dla swojej córki, bo wszystkie są we wzory. I nie ma jednokolorowych ;) Osobiście nie lubię łączenia wielu wzorzystych ubrań, każdego z innej parafii - nie wygląda to dobrze.

Ostatnio kupowałam na stronie Mybasic, można znaleźć tam komplety z wełny merino. Świetne są ich golfiki pod kurtkę, moim zdaniem wygodniejsze niż szalik czy chusta:
szary-golfik-z-welny-merino.jpg
 
Ostatnia edycja:
Ja tez jestem fanką kompletów. 95% ubrań kupujemy online. Akutalnie chodzimy w zestawie zyzio&zuzia. Teraz dostępne są tez cudne zestawy w pepco z fajnymi kominami, na jeden się pokusilam :) czapki mamy tez z sinsay, 5.10.15, AJS i reserved.
W zalaczniku nasz komplet zyzio&zuzia.
 

Załączniki

  • Screenshot_20221021_072049_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20221021_072049_com.android.chrome.jpg
    131,3 KB · Wyświetleń: 17
Do góry