reklama

gdzie na urlop -miejsca sprawdzone zasłyszane maluszkom przyjazne

Temat na forum 'Dzieci urodzone w październiku 2012' rozpoczęty przez azorek84, 10 Czerwiec 2013.

1. azorek84

azorek84 mama Amelii 2009

:-) jak w temacie piszcie swoje doswiadczenia badz znajomcyh. co rok sa wakacje maluszki nam rosna i zmieniaja sie ich potrzeby wiec szukajac miejsca na urlop bedziemy brac teraz pod uwage zagospodarowanie czasu dzieciom tak zeby sie nie wynudzily :)

2. Elutka12

Elutka12 Fanka BB :)

Z racji tego iż maczałam palce w tym wątku napisze coś na początek:)
    Ostatnio byliśmy z Krzysiem w Białce na kilka dni. Szukaliśmy czegoś w rozsądnej cenie i wylądowaliśmy w pesjonaciku "Karolina"(zresztą poleciła mi go forumowa koleżanka). Cena i wrunki bardzo przyzwoite, domek przy bocznej drodze i co ważne duża tolerancja jeśli chodzi o maluszki(właścicielka sama ma malutką córeczkę), na życzenie wstawiają łóżeczko turystyczne. W sezonie praktycznie na podwórku jest knajpka,grill do dyspozycji gości i nieduży stok:)Jako że Białka to i termy:) my byliśmy akurat w Termabani gdzie są dwa przewijaki dla maluchów a na basenach sporo gadżetów do pływania m.in.kółka, zwierzaki i specjalne kółka z siedziskiem dla bardzo małych dzieci.Do Bukowiny nie pojechaliśmy w końcu mimo planów,ale z tego co wiem tam takich rzeczy na stanie nie mają-trzeba sobie kupić.

3. reklama
  4. sandrik1

sandrik1 Fanka BB :)

My w niedziele wrocilismy ze Stronia Śląskiego. Nocowaliśmy w Danielówce. Miejscówka całkiem spoko. Znalazłam to miejsce na "Dzieciochatce". Wiecej szczegółów dla zainteresowanych moge na priva napisac.
    Ogólnie wyjazd udany mimo kiepkiej pogody.
    Mieliśmy też po drodze do Stronia 2 noclegi w Wojciechówce w Pakosławie - polecam - gospodarze przemili, miejsce o wysokim standardzie.

5. Paulina12

Paulina12 Fanka BB :)

Dziewczyny, a macie za soba juz jakies zagraniczne wyjazdy z Maluchem? My myslimy czy czasem jesienia/wiosna sie do cieplych krajow nie wybrac

6. vinga89

vinga89 mamusia syneczków

Paulina, zazdroszczę ciepłych krajów. my tylko weekendowo wybywamy na mazury (na 4 dni). znacie jakieś fajne miejsca dla dziecia przyjazne, właśnie na mazurach? najlepiej w Mikołajkach

7. Paulina12

Paulina12 Fanka BB :)

VINGUS z cieplych krajow chyba nici bo moj stwierdzil ze nie wezmie malej narazie do talibow :mad: Mazury ja odrzucilam bo ceny domkow przy jeziorze mnie odrzucily, bo taniej to na Chorwacji jest a tam przynajmniej i pogoda i cieple CZYSTE morze jest zapewnione. W tym roku zostaje tydzien w Zakopanym, termy, morskie oko i te sprawy. Chociaz w lecie to za gorami nie przepadam ale lepszy urlop taki niz zaden ;-) najwyzej kupie dmuchana palme i rozloze sie na dzialce przy basenie i bedzie PRAWIE JAK W EGIPCIE :cool:

ELUTKA ta Karolina to pokoje goscinne w Poroninie czy willa w Zakopanem?

Ostatnia edycja: 3 Lipiec 2013
  8. vinga89

hehe z dmuchanej palmy się uśmiałam. ja z przyjemnością bym do Chorwacji pojechała ale mój P ma straszny sajgon w pracy :( nie dadzą mu nawet tygodnia urlopu. a góry w lato uwielbiam (co prawda w zimę nigdy nie byłam) ale w moim stanie tak długa wycieczka odpada (od nas się jedzie ok 6 godzin w jedną stronę)
    także pozostają mi najbliżej położone mazury :confused2:

9. Elutka12

Elutka12 Fanka BB :)

Paulina w Białce:)

10. reklama
  11. Eliana

Eliana Październikowa mama 2012

My planujemy Grecję, ale cały czas mam jakieś wątpliwości i obawy.... no nie wiem jak to będzie.... najbardziej obawiam się o jedzenie dla Olafa bo ma skazę i sama mu gotuję, a tam w restauracji raczej nic mu nie dam, więc zostają słoiczki, których teraz nie je i nie wiem czy w ogóle będzie chciał jej jeść...

12. vinga89

Eliana, a wyrobiliście już małemu paszport? ile się czeka na odbiór?

Poleć forum