reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

gdzie na urlop -miejsca sprawdzone zasłyszane maluszkom przyjazne

azorek84

mama Amelii 2009
Dołączył(a)
3 Grudzień 2008
Postów
3 529
Miasto
głogów/edinburgh
:-) jak w temacie piszcie swoje doswiadczenia badz znajomcyh. co rok sa wakacje maluszki nam rosna i zmieniaja sie ich potrzeby wiec szukajac miejsca na urlop bedziemy brac teraz pod uwage zagospodarowanie czasu dzieciom tak zeby sie nie wynudzily :)
 
reklama
Z racji tego iż maczałam palce w tym wątku napisze coś na początek:)
Ostatnio byliśmy z Krzysiem w Białce na kilka dni. Szukaliśmy czegoś w rozsądnej cenie i wylądowaliśmy w pesjonaciku "Karolina"(zresztą poleciła mi go forumowa koleżanka). Cena i wrunki bardzo przyzwoite, domek przy bocznej drodze i co ważne duża tolerancja jeśli chodzi o maluszki(właścicielka sama ma malutką córeczkę), na życzenie wstawiają łóżeczko turystyczne. W sezonie praktycznie na podwórku jest knajpka,grill do dyspozycji gości i nieduży stok:)Jako że Białka to i termy:) my byliśmy akurat w Termabani gdzie są dwa przewijaki dla maluchów a na basenach sporo gadżetów do pływania m.in.kółka, zwierzaki i specjalne kółka z siedziskiem dla bardzo małych dzieci.Do Bukowiny nie pojechaliśmy w końcu mimo planów,ale z tego co wiem tam takich rzeczy na stanie nie mają-trzeba sobie kupić.
 
My w niedziele wrocilismy ze Stronia Śląskiego. Nocowaliśmy w Danielówce. Miejscówka całkiem spoko. Znalazłam to miejsce na "Dzieciochatce". Wiecej szczegółów dla zainteresowanych moge na priva napisac.
Ogólnie wyjazd udany mimo kiepkiej pogody.
Mieliśmy też po drodze do Stronia 2 noclegi w Wojciechówce w Pakosławie - polecam - gospodarze przemili, miejsce o wysokim standardzie.
 
Dziewczyny, a macie za soba juz jakies zagraniczne wyjazdy z Maluchem? My myslimy czy czasem jesienia/wiosna sie do cieplych krajow nie wybrac
 
Paulina, zazdroszczę ciepłych krajów. my tylko weekendowo wybywamy na mazury (na 4 dni). znacie jakieś fajne miejsca dla dziecia przyjazne, właśnie na mazurach? najlepiej w Mikołajkach
 
VINGUS z cieplych krajow chyba nici bo moj stwierdzil ze nie wezmie malej narazie do talibow :mad: Mazury ja odrzucilam bo ceny domkow przy jeziorze mnie odrzucily, bo taniej to na Chorwacji jest a tam przynajmniej i pogoda i cieple CZYSTE morze jest zapewnione. W tym roku zostaje tydzien w Zakopanym, termy, morskie oko i te sprawy. Chociaz w lecie to za gorami nie przepadam ale lepszy urlop taki niz zaden ;-) najwyzej kupie dmuchana palme i rozloze sie na dzialce przy basenie i bedzie PRAWIE JAK W EGIPCIE :cool:

ELUTKA ta Karolina to pokoje goscinne w Poroninie czy willa w Zakopanem?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hehe z dmuchanej palmy się uśmiałam. ja z przyjemnością bym do Chorwacji pojechała ale mój P ma straszny sajgon w pracy :( nie dadzą mu nawet tygodnia urlopu. a góry w lato uwielbiam (co prawda w zimę nigdy nie byłam) ale w moim stanie tak długa wycieczka odpada (od nas się jedzie ok 6 godzin w jedną stronę)
także pozostają mi najbliżej położone mazury :confused2:
 
My planujemy Grecję, ale cały czas mam jakieś wątpliwości i obawy.... no nie wiem jak to będzie.... najbardziej obawiam się o jedzenie dla Olafa bo ma skazę i sama mu gotuję, a tam w restauracji raczej nic mu nie dam, więc zostają słoiczki, których teraz nie je i nie wiem czy w ogóle będzie chciał jej jeść...
 
reklama
Do góry