reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Gdzie pojechac na wakacje?

Magdabial

Fanka BB :)
Miasto
Gdańsk
Rozwiązania
0
aguia, porozglądam się, ale myślę że na ok 30-40 zł za dobę od osoby dorosłej musisz być przygotowana... nie wiem jak policzą za dziecko....

reklama

tosinka

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
A co myślicie o tym, żeby zabrać na wakacje cała rodzinkę i pojechać z nimi do SPA? No może to dość nietypowy pomysł, ale wydaje mi się, że wszyscy by się dobrze bawili. Zresztą znalazłam taka ofertę Primavery z Jastrzębiej Góry - nawet dla dzieciaków zapewniają atrakcje, żeby się nie nudziły. Co o tym myślicie?

mamaA

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
No pomysł ze spa jest naprawdę świetny, szczególnie jeśli można zabrać ze sobą dzieci:0 A słyszałyście,że w hotelu głęboczek na pojezierzu brodnickim są specjalne zabiegi zarówno dla dzieci jak i dorosłych? Ciekawe, prawda? gdybym mogła to chętnie pojechałabym w takie miejsce z rodzinką:)

Rozwiązania
0
jest fajny serwis mplace.pl tam sie rejestrujesz i masz podgląd na fajne miejsca w polsce które dodają uzytkownicy i możesz z nimi porozmawiac wysyłając wiadomości i wszystkiego sie dowiedzieć ;]

rabarbar

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
tak Jastrzębia Góra jest super. Piękne miasto, plaża tuż pod nosem. Ehh Rozmarzyłam się. Muszę się w końcu zdecydować kiedy wziąć urlop, a potem mam nadzieję, ze nie będzie problemu z rezerwacją pokoju w Hotelu Primavera, oj już się nie mogę doczekać.

arabica

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
jak dla mnie gdziekolwiek, byleby odpocząć i miło spędzić czas. Mnie się marzy elegancki hotel w pięknej i malowniczej okolicy, fajnie by było jakby miał jeszcze spa, żeby w razie niepogody się nie nudzić. Możecie polecić takie miejsce?

Rozwiązania
0
Jeżeli nie zależy Ci koniecznie na morzu to polecam Ci mniej znane mazurskie miejscowości, np. Leśniczówkę Pranie, albo Ełk czy Olecko :) Każde z tych miejsc ma dostęp do jeziora, a i spa też się znajdzie :)

Rozwiązania
0
Ostatnio byliśmy na wakacjach w ośrodku Łubinowe Wzgórze koło Nałęczowa. Ośrodek znajduje sie w świetnej okolicy, jestświetnie przygotowany do pobytu z dziećmi. Moje dzieci muszą trzymać dietę bez glutenową.Pensjonat przygotowuje posiłkidla gości ze specjalną dietą oraz posiada świetne menu z kuchnię regionalną,
Gorąco polecam! :)

Rozwiązania
0
A ja chętnie polecę wojaże zagraniczne, ale te całkiem bliskie. Na bookapart.com można spokojnie znaleźć tanio coś fajnego w Czechach czy Austrii. Bardzo fajnie, polecam :)

reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
M Gdzie rodzić w Krakowie? Ciąża, poród, połóg 5
Z Gdzie popełniłam błąd? Potrzebuję porady 85
E Gdzie rodzić w Bielsku? Potrzebuję porady 0
L Gdzie rodzic w Krakowie OBECNIE? Opinie, szpital "zapasowy". Koronawirus. Pytania, odpowiedzi, wsparcie 0
N Gdzie rodzić w Krakowie Ciąża, poród, połóg 14
A Gdzie rodzić w Kujawsko-pomorskim? Ciąża, poród, połóg 0
M Prolutex - gdzie wbijałyście? Potrzebuję porady 4
M Dziewczyny, gdzie robiłyście badania prenatalne w Krakowie/Katowicach? Potrzebuję porady 6
łódzka Jaga Urazy piersi od laktatora. Gdzie szukać pomocy? Potrzebuję porady 6
M Planowana cesarka 2019, gdzie w Warszawie Ciąża, poród, połóg 10
aniaslu Nietrzymanie moczu w ciąży i po porodzie. Czym jest, skąd się bierze i gdzie szukać pomocy? Temat tygodnia 11
H Gdzie rodzić w Bielsku Potrzebuję porady 1
CioteczkaAdeczka Gdzie rodzić bliźniaki w Łodzi? I jaki ginekolog położnik od ciąży mnogich? Potrzebuję porady 1
A Gdzie rodzić? Warszawa 2
L.Ewa Gdzie rodzić w Łodzi Ciąża, poród, połóg 2
Judka28 Gdzie wstawić łóżeczko? Potrzebuję porady 39
maksik_87 Catering Świąteczny, gdzie w Gdańsku? Trójmiasto 0
W Cześć? Nie wiedziałam gdzie mam to napisać... Młodziutkie mamy 24
Estta Cytologia gdzie najszybciej wyniki Potrzebuję porady 0
M Kindergeld, Eltengeld, Zasiłek dla bezrobotnej ? co jak i gdzie pomocy ! Mamy z Niemiec 0
porcelana Brzuszki, brzuszki, gdzie rosną maluszki. Kwietniowe mamy 2019 206
M Takofobia - gdzie w Warszawie nie zmuszą mnie do sn Poleć szpital, lekarza, położną 2
A Gdzie urodzić i operować dziecko z wadą wrodzoną Ciąża, poród, połóg 4
karolinne Gdzie na depilację laserową (najlepiej Gdynia) Trójmiasto 13
MangoWawa Gdzie planowe cc w Warszawie? Potrzebuję porady 1
maksik_87 Jaka antykoncepcja i gdzie w Łodzi? Łódź 0
A Gdzie powinna pojawić się druga kreska? Potrzebuję porady 20
LassHa Poród 2018 - gdzie ? Kraków 21
A Gdzie wynająć samochód - Warszawa Potrzebuję porady 3
K Gdzie poród - Kraków Sierpniowe mamy 2018 59
oliwiapatrycja Zakupy mama i dziecko /strony internetowe gdzie warto kupić Sierpniowe mamy 2018 28
Magdzik9111 Zakupy, sklepy internetowe, gdzie mozna kupic?/gdzie kupilyscie/ rzeczy dla dzidziusia Lipcowe mamy 2018 139
A gdzie jechac z dziecmi? Potrzebuję porady 5
E Psycholog/pedagog Potrzebuję porady 2
A 7 klasa- gdzie pytac? Kraków 4
S Gdzie na rehabilitacje dla mamy po endoprotezie barku Śląsk 3
Rybcia2309 Dziewczyny gdzie jest forum? Dzieci urodzone w czerwcu 2017 6
M@gda Kliniki - gdzie się leczymy Ciąża po in vitro 139
M@gda Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać Ciąża po in vitro 0
M@gda Kalendarz - gdzie go szukać i jak obsługiwać Dzieci urodzone w grudniu 2017 8
A Gdzie badanie prenatalne w Trójmieście? Trójmiasto 0
weraphotoo Sukienka ciążowa gdzie szukać :) ? Modowe porady i inspiracje... 11
E Podejrzenie poronienia - gdzie USG w niedziele w Warszawie lub Radomiu? Potrzebuję porady 4
ElenkaBiz Gdzie sie nauczyc? Potrzebuję porady 0
ElenkaBiz Gdzie kupic albo zamowic? Potrzebuję porady 4
B Awaria urządzenia w biurze - nie wiem gdzie się zgłosić! Lublin 5
M Gdzie można znaleźć ? Kraków 0
ElenkaBiz Gdzie kupujecie czapki dzieciom? Potrzebuję porady 10
mama_NS Gdzie rodzić? Nowy Sącz 4
A Gdzie rodzic w Poznaniu z cukrzyca ciazowa ? Młodziutkie mamy 36