reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie pojechac na wakacje?

aguia, porozglądam się, ale myślę że na ok 30-40 zł za dobę od osoby dorosłej musisz być przygotowana... nie wiem jak policzą za dziecko....
 
reklama
A co myślicie o tym, żeby zabrać na wakacje cała rodzinkę i pojechać z nimi do SPA? No może to dość nietypowy pomysł, ale wydaje mi się, że wszyscy by się dobrze bawili. Zresztą znalazłam taka ofertę Primavery z Jastrzębiej Góry - nawet dla dzieciaków zapewniają atrakcje, żeby się nie nudziły. Co o tym myślicie?
 
No pomysł ze spa jest naprawdę świetny, szczególnie jeśli można zabrać ze sobą dzieci:0 A słyszałyście,że w hotelu głęboczek na pojezierzu brodnickim są specjalne zabiegi zarówno dla dzieci jak i dorosłych? Ciekawe, prawda? gdybym mogła to chętnie pojechałabym w takie miejsce z rodzinką:)
 
jest fajny serwis mplace.pl tam sie rejestrujesz i masz podgląd na fajne miejsca w polsce które dodają uzytkownicy i możesz z nimi porozmawiac wysyłając wiadomości i wszystkiego sie dowiedzieć ;]
 
jak dla mnie gdziekolwiek, byleby odpocząć i miło spędzić czas. Mnie się marzy elegancki hotel w pięknej i malowniczej okolicy, fajnie by było jakby miał jeszcze spa, żeby w razie niepogody się nie nudzić. Możecie polecić takie miejsce?
 
Jeżeli nie zależy Ci koniecznie na morzu to polecam Ci mniej znane mazurskie miejscowości, np. Leśniczówkę Pranie, albo Ełk czy Olecko :) Każde z tych miejsc ma dostęp do jeziora, a i spa też się znajdzie :)
 
Ostatnio byliśmy na wakacjach w ośrodku Łubinowe Wzgórze koło Nałęczowa. Ośrodek znajduje sie w świetnej okolicy, jestświetnie przygotowany do pobytu z dziećmi. Moje dzieci muszą trzymać dietę bez glutenową.Pensjonat przygotowuje posiłkidla gości ze specjalną dietą oraz posiada świetne menu z kuchnię regionalną,
Gorąco polecam! :)
 
A ja chętnie polecę wojaże zagraniczne, ale te całkiem bliskie. Na bookapart.com można spokojnie znaleźć tanio coś fajnego w Czechach czy Austrii. Bardzo fajnie, polecam :)
 
reklama
My często jeździmy do Kotliny Kłodzkiej, bardzo lubimy :) Fajne miejsce, można wiele ciekawych miejsc znaleźć z basenami itp. Więc na pewno miejsce warto oglądnięcia.
 
Do góry