reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie pojechac na wakacje?

reklama
My zamierzamy jechac do Mikołajek na mazury tam mieszka mojego meza wujek jest ksiedzem ;D i moze sie tam wybierzemy tylko daleko ::) a jak nie to pojedziemy pewnie w góry Pieniny albo do Zakopanego ale pewnie dopiero lipiec-sierpien . Narazie nie planuje dokładnie bo zobaczymy jak bedziemy z kaska :(. Bo te wesela beda i musimy zakupic trumne na auto bo nam wszystko do bagaznika niestety nie wejdzie :p
 
mimi! w tej chwili wiadomo, że będą góry, przyjemny hotelik, treningi, dietki - taki powrót do formy! :)
brzmi fajnie, co?
 
Ja bym pojechała do Łeby bo nigdy nie byłam, a polecam Jastrzębią Górę, chociaż z dziećmi i z wózkami to chyba raczej nie, bo są strome zejścia na plażę, ale ogólnie jest tam przeprzeprzeprzeprześliiiiicznieeeeeeee ::) ::)
 
Ja w Jastrzębiej byłam tylko przejazdem, a łeba... super!! Naprawdę polecam, szczególnie ze względu na ruchome wydmy ( coś pięknego).
4 lata z rzędu byłam we Władysławowie, strasznie mi się tam podoba. Z moim Hubciem wolałabym jednak pojechac w jakies spokojniejsze miejsce. Koleżanki polecały Mielno, muszę sprawdzic.
Międzyzdroje są też super ale strasznie drogie!!!
 
Co do naszego spotkania to popieram Toję, żeby to był maj albo czerwiec. Tak to co i rusz któraś będzie miała urodzinki maleństwa i trudniej będzie się skoordynować, no i te święta... A gdzie - mnie jest wsio rawno. Pewnie znów głosowanie zrobimy. ;D

A wakacje... Tyle miejsc mi się marzy, że jak zacznę wymieniać... A życie życiem - na pewno pojade z Brunkiem do ciotki na Warmię na ile się da, no i nastawiamy się z Jaśkiem na wyjazd paralotniowy, ale zobaczymy, co z tych planów wyjdzie...
 
reklama
a mi się marzą góry.........
no, ale zobaczymy co wyjdzie.... w ostateczności zadowolę się morzem.... ;D

w końcu do niego mam kilometr ::)

 
Do góry