reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie rodzić w Łodzi

mama.Antosia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Wrzesień 2018
Postów
436
Witam , czy jest ktoś z okolic łodzi albo wgl województwo Łódzkie kto poleci szpital gdzie warto rodzic ? Dodam ze pierwszy moj poród i jeszcze mam troche czasu ale powoli chce wybrać szpital.
 
reklama
Hej. Ja mieszkam ok 60 km od Łodzi i zdecydowałam się na poród w szpitalu w Brzezinach. Oczywiście jeśli doczekam do skończonego 36 tygodnia, ponieważ szpital ma pierwszy stopień referencyjności i do porodu przyjmują tylko niepowikłane ciąże po 36tc. Oddział jest bardzo malutki i kameralny. Mają bardzo dobre warunki ( czyściutkie, dwuosobowe sale z łazienką w pokoju). Pracują tam kompetentni lekarze nastawieni na dobro pacjentki i dziecka. Pielęgniarki są przemiłe i bardzo pomocne :) Tyle mogę powiedzieć z własnego doświadczenia, ponieważ leżałam tam tydzień w tej ciąży z powodu bólu i skurczów zagrażających przedwczesnym porodem. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona pobytem na oddziale i wielką empatią osób tam pracujących :) Jedynym minusem jaki zauważyłam jest brak dostępności znieczulenia zewnątrzoponowego przy porodzie naturalnym. Do dyspozycji są tylko niefarmakologiczne środki łagodzenia bólu. Jeżeli chodzi o inne szpitale to znajome polecają szpital w Głownie i Medeor w Łodzi. Warto też zerknąć na wykaz szpitali na stronie fundacji rodzić po ludzku, gdzie jest umieszczony opis placówki i oceny pacjentek Link do: Gdzie rodzić - szpitale i oddziały położnicze, lokalizacje, opinie Powodzenia i spokojnej ciąży :)
 
Do góry