reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie rodzić w Łodzi?

Dołączył(a)
2 Styczeń 2021
Postów
1
Cześć dziewczyny ! Napisze to trochę w formie pytań, ponieważ przede mną wybór szpitala do porodu siłami natury. I chodzi mi tylko o taki poród ponieważ CC chce mieć tylko wtedy jak będzie taka konieczność.
1. Który szpital polecacie i dlaczego ?
2. Który szpital wybierzecie do porodu i dlaczego?
3. Który to wasz poród siłami natury?
4. Gdzie rodzilyscie swoje pierwsze dziecko i jak to wspominacie ?
Ja zastanawiam się nad Rydygierem albo Madurowiczem.
 
reklama
Cześć dziewczyny ! Napisze to trochę w formie pytań, ponieważ przede mną wybór szpitala do porodu siłami natury. I chodzi mi tylko o taki poród ponieważ CC chce mieć tylko wtedy jak będzie taka konieczność.
1. Który szpital polecacie i dlaczego ?
2. Który szpital wybierzecie do porodu i dlaczego?
3. Który to wasz poród siłami natury?
4. Gdzie rodzilyscie swoje pierwsze dziecko i jak to wspominacie ?
Ja zastanawiam się nad Rydygierem albo Madurowiczem.
1. Polecam Madurowicza. Rodziłam tam w grudniu. Pojechałam z odpływającymi wodami i przyjęcie było błyskawiczne. Opieka bardzo dobra. Położne dużo pomagają zarówno w czasie porodu jak i po. Teraz wiem, że wróciły nawet porody rodzinne.
2. Jak wyżej.
3. Pierwszy.
4. Jak wyżej.

W Madurowiczu w tamtym czasie było bardzo dużo rodzących co nie jest dziwne bo to szpital o najwyższym stopniu referencyjności. Teraz na wizyty patronażowe przychodzi do mnie położna z Rydygiera i mówiła, że u nich pustki na odddziale.
 
Cześć dziewczyny ! Napisze to trochę w formie pytań, ponieważ przede mną wybór szpitala do porodu siłami natury. I chodzi mi tylko o taki poród ponieważ CC chce mieć tylko wtedy jak będzie taka konieczność.
1. Który szpital polecacie i dlaczego ?
2. Który szpital wybierzecie do porodu i dlaczego?
3. Który to wasz poród siłami natury?
4. Gdzie rodzilyscie swoje pierwsze dziecko i jak to wspominacie ?
Ja zastanawiam się nad Rydygierem albo Madurowiczem.
Ja rodziłam w Medeorze. Mogę z czystym sumieniem polecić. Mimo pandemii mąż był ze mną podczas całego porodu na sali (czyli u mnie cały dzień bo poród trwał 10h od przyjęcia do szpitala), bardzo miłe i pomocne położne które pomogły urodzić mi naturalnie, bez znieczulenia (tak chciałam, była możliwość znieczulenia) i z ochroną krocza :) to był mój pierwszy poród. Po porodzie położne też pomagały, odpowiadały nawet na najgłupsze pytania, pokazywały i tłumaczyły jak obchodzić się z takim maleństwem.
 
Cześć dziewczyny ! Napisze to trochę w formie pytań, ponieważ przede mną wybór szpitala do porodu siłami natury. I chodzi mi tylko o taki poród ponieważ CC chce mieć tylko wtedy jak będzie taka konieczność.
1. Który szpital polecacie i dlaczego ?
2. Który szpital wybierzecie do porodu i dlaczego?
3. Który to wasz poród siłami natury?
4. Gdzie rodzilyscie swoje pierwsze dziecko i jak to wspominacie ?
Ja zastanawiam się nad Rydygierem albo Madurowiczem.

Ja rodziłam w Salve i polecam,to był mój drugi poród sn więc mam porównanie szpital a szpital.Położna super,bardzo dużo pomogła,w każdej chwili można poprosić o znieczulenie, wszystko bez stresu i pośpiechu.Obyło się bez nacięcia o wszystkim byłam informowana, atmosfera super(jak na poród).Dużo pomogło że mogłam rodzić w takiej pozycji jaka mi odpowiadała.
 
Ja nie polecam Matki Polki. Od lekarzy nie można się nic dowiedzieć, po porodzie położne robią łaskę, że w czymkolwiek pomogą, podczas porodu nacieli mnie bez mojej wiedzy i zgody, a po porodzie tak dobrze założyli mi szwy, że puściły wszystkie po czym zrobiła się wielka dziura, wdał stan zapalny, a ja nie mogłam siedzieć czy zrobić siku
 
Do góry