)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • O tym, dlaczego warto robić usg w ciąży? O pani, która nieoczekiwanie dowiedziała się, że zostanie mamą bliźniąt. O tym co wspólnego ma żel do usg z dźwiękiem rozmawiam z dr Filipem Dąbrowskim. Obejrzyj, bo rozwiewamy wątpliwości

    Opowiedz, jak to jest zobaczyć pierwszy raz maleństwo w brzuszku. Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Gdzie rodzić w Łodzi

L.Ewa

Aktywna w BB
Dołączył(a)
28 Wrzesień 2018
Postów
89
Rozwiązania
0
Witam , czy jest ktoś z okolic łodzi albo wgl województwo Łódzkie kto poleci szpital gdzie warto rodzic ? Dodam ze pierwszy moj poród i jeszcze mam troche czasu ale powoli chce wybrać szpital.
 
reklama

Gosik880

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
15 Sierpień 2018
Postów
67
Rozwiązania
1
Hej. Ja mieszkam ok 60 km od Łodzi i zdecydowałam się na poród w szpitalu w Brzezinach. Oczywiście jeśli doczekam do skończonego 36 tygodnia, ponieważ szpital ma pierwszy stopień referencyjności i do porodu przyjmują tylko niepowikłane ciąże po 36tc. Oddział jest bardzo malutki i kameralny. Mają bardzo dobre warunki ( czyściutkie, dwuosobowe sale z łazienką w pokoju). Pracują tam kompetentni lekarze nastawieni na dobro pacjentki i dziecka. Pielęgniarki są przemiłe i bardzo pomocne :) Tyle mogę powiedzieć z własnego doświadczenia, ponieważ leżałam tam tydzień w tej ciąży z powodu bólu i skurczów zagrażających przedwczesnym porodem. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona pobytem na oddziale i wielką empatią osób tam pracujących :) Jedynym minusem jaki zauważyłam jest brak dostępności znieczulenia zewnątrzoponowego przy porodzie naturalnym. Do dyspozycji są tylko niefarmakologiczne środki łagodzenia bólu. Jeżeli chodzi o inne szpitale to znajome polecają szpital w Głownie i Medeor w Łodzi. Warto też zerknąć na wykaz szpitali na stronie fundacji rodzić po ludzku, gdzie jest umieszczony opis placówki i oceny pacjentek Link do: Gdzie rodzić - szpitale i oddziały położnicze, lokalizacje, opinie Powodzenia i spokojnej ciąży :)
 

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 22/09/2019

Nowe pytania

Do góry