reklama

Gdzie USG z nagraniem filmu na CD/DVD na NFZ?

Temat na forum 'Wrocław' rozpoczęty przez papapara, 15 Grudzień 2010.

1. papapara

papapara Zaciekawiona BB

Witam,
    moj lekarz ma USG bez przystawki z nagrywaniem. Chcialabym jednak nagrac sobie zapis z USG "na pamiatke". Czy mozecie polecic jakiegos lekarza/przychodnie we Wroclawiu, gdzie zrobia mi USG i nagraja film z niego na plyte?
    W idealnym przypadku fajnie by bylo zeby ten lekarz/przychodnia mial umowe z NFZ.

Pozdrawiam!

2. Marma

Marma Mama Kacperka i Przemka

Oj obawiam się że takich komfortów to niema .... Nie sądzę że NFZ finansuje nagranie płytki skoro nie refunduje nawet części zabiegów.

3. reklama
  4. Felidae

Felidae Mama_Misia

nie znam takowego niestety :-( ja chodziłam prywatnie i z każdego usg jak sie dało to mi coś nagrali :-) ale to na piękne oczy :-)
    a na USG 4D młody sie pupą cały czas obracał więc nic mi nie nagrali. a w 38 tygodniu machnęłam ręką, że dwa tygodnie wytrzymam :-) i w sumie nie mam pewności czy owe USG jest robione gdzieś bezpłatnie ( bo to niby tak dla kaprysu mamuś więc można kasę zdzierać,

5. Takhisis

Takhisis Fanka BB :)

Bezpłatnie to raczej nie można...ale wiem,że odpłatnie można zrobić u Fuchsa w Medexie...

6. Felidae

Felidae Mama_Misia

Odpłatnie to można wszędzie gdzie jest 4D...

7. Gosia i Bartek

Gosia i Bartek Fanka BB :)

Jak ja się pytałam o to USG to też mi powiedziano że jak bardzo chce mieć pamiątkę, ale jak lekarz mówi, że jest wporządku to nie ma takiej potrzeby. Mi mały w 20 tyg sie pieknie pokazywał i lekarz wtedy mi robił zdjątka. Ja polecam poliklinikę na grobli i dr. Trzeciaka. On tam przyjmuje w poniedziałki i środy i jest w gabinecie USG. Taka przyjemność 2 lata temu wynosiła ok 250zł

8. Felidae

Felidae Mama_Misia

heh ano do tanich przyjemności to nie należy. "Na grobli" zwykłe USG w 12/13 tyg z diagnostyka przezierności kosztuje 150 zł w innych miejscach 120. Koleżanka w przyszła środe idzie do mojej gin na USG. poproszę by dopytała o ceny, ale na bezpłatne bym nie liczyła :-(

9. papapara

papapara Zaciekawiona BB

Czesc!
    Dzieki za wszystkie dotychczasowe odpowiedzi.
    Ja juz generalnie mam robione regularnie USG, wraz z przeziernoscia itp.
    Chodzi mi o samo nagranie filmu na pamiatke :) wiec nie chcialabym placic za to zbyt duzych pieniedzy.

Pozdrawiam!

10. reklama
  11. mamakate

mamakate Początkująca w BB

Wczoraj byłam u lekarza podczas usg okazało się że maleństwo jets za małe jak na wiek ciąży i inne nieprawidłowości. Lekarka poleciła mi doktora Floriańskiego z Wrocławia. Tylko problem jest z tereminami.... Rejestracja dopiero od 3 stycznia, więc nie wiadomo na kiedy.... A termin porodu mam na 24 luty. Już nie mogę wytrzymać.
    Czy któraś z Was może polecić dobrego patologa ciąży z usg 3d?

Ostatnia edycja: 17 Grudzień 2010
  12. mama05

mama05 prrrryy szaaaalona :))

bardzo mi przykro ,ze taką masz sytuacje...ja jestem z Poznania wiec nie pomoge,ale pewnie niedlugo dziewczyny cos Ci poradzą!!

powodzenia!

Poleć forum