reklama

Gdzie z dzidzusiem na wakacje?

Temat na forum 'Niemowlaki' rozpoczęty przez agatah82, 28 Czerwiec 2011.

1. agatah82

agatah82 Zaciekawiona BB

Zastanawiam sie nad dwutygodniowymi goracymi wakacjami z bobaskiem za granica.Moge wyjechac jedynie zima,na poczatku roku.Nie musza to byc luksusy,cos w przystepnej cenie.Macie moze jakies pomysly??:-)

2. Japaneczka

Japaneczka Fanka BB :)

Ile ma maluszek ?

3. reklama
  4. agatah82

agatah82 Zaciekawiona BB

Dzidzia ma skonczone 7 miesiecy,ale kiedy bedziemy mogli wyjechac bedzie miala skonczony roczek...

5. izi85

izi85 Mamisiiiima P&N

musisz polowac na biura podrozy:)

6. peesdek

peesdek Zaciekawiona BB

agatha oferty się zmieniają z dnia na dzień, więc ciężko coś polecić. w biurze podróży powinni ci doradzić coś w sam raz na wakacje z malcem.

7. AnnaJ007

AnnaJ007 Fanka BB :)

Myślę żez z rocznym dzieckiem jest większy wybór.Napewno musisz zabrac jakieś słoiczki i jedzonko dla dzidziusia.Daruj sobie egipt tunezję itp. kraje arabskie, po pierwsze upały po drugie ja nie lubię tych krajów bo jest tam brudno.Nie można nawet w restauracji sobie zjeśc, trzeba uważac. Może Grecja albo Hiszpania.Fajne są Wyspy Kanaryjskie, tylko tam jest długi lot 5h.

8. agatah82

agatah82 Zaciekawiona BB

hehe dlugi mowisz?? A ja kiedys sie zastanawialam nad Tajlandia,bo podobno jest tam bardzo tanioi pieknie przede wszystkim,ale znowu lot drogi, no i ten to dopiero jest dlugi-18 godzin:-).
    Dzieki w kazdym razie,buziaczki :-)

9. izi85

izi85 Mamisiiiima P&N

no co do lotu to ja najbardziej bym sie bala o malego ze mu uszka sie zatkaja i ze bedzie plakal caly czas:(

10. reklama
  11. Okrętka

Okrętka Zaciekawiona BB

Ja ostatnio słyszałam ostrą krytykę, że to takie nieodpowiedzialne jeździć z takim małym dzieckiem do ciepłych krajów i że to głupota rodziców. ZUpełnie tego nie rozumiem, jeśli się uważa i dba o dziecko to przecież niekoniecznie trzeba być uwiązanym i siedzieć całe wakacje w domu... Ja też zastanawiam się nad Grecją, ale czekamy na jakieś last minute.

12. AnnaJ007

AnnaJ007 Fanka BB :)

tak mówią Ci którzy nigdzie nie jeżdżą bo nie mają kasy a wymigują się czym innym

Poleć forum