reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie z dzidzusiem na wakacje?

agatah82

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Kwiecień 2011
Postów
38
Zastanawiam sie nad dwutygodniowymi goracymi wakacjami z bobaskiem za granica.Moge wyjechac jedynie zima,na poczatku roku.Nie musza to byc luksusy,cos w przystepnej cenie.Macie moze jakies pomysly??:-)
 
reklama
Dzidzia ma skonczone 7 miesiecy,ale kiedy bedziemy mogli wyjechac bedzie miala skonczony roczek...
 
agatha oferty się zmieniają z dnia na dzień, więc ciężko coś polecić. w biurze podróży powinni ci doradzić coś w sam raz na wakacje z malcem.
 
Myślę żez z rocznym dzieckiem jest większy wybór.Napewno musisz zabrac jakieś słoiczki i jedzonko dla dzidziusia.Daruj sobie egipt tunezję itp. kraje arabskie, po pierwsze upały po drugie ja nie lubię tych krajów bo jest tam brudno.Nie można nawet w restauracji sobie zjeśc, trzeba uważac. Może Grecja albo Hiszpania.Fajne są Wyspy Kanaryjskie, tylko tam jest długi lot 5h.
 
hehe dlugi mowisz?? A ja kiedys sie zastanawialam nad Tajlandia,bo podobno jest tam bardzo tanioi pieknie przede wszystkim,ale znowu lot drogi, no i ten to dopiero jest dlugi-18 godzin:-).
Dzieki w kazdym razie,buziaczki :-)
 
no co do lotu to ja najbardziej bym sie bala o malego ze mu uszka sie zatkaja i ze bedzie plakal caly czas:(
 
Ja ostatnio słyszałam ostrą krytykę, że to takie nieodpowiedzialne jeździć z takim małym dzieckiem do ciepłych krajów i że to głupota rodziców. ZUpełnie tego nie rozumiem, jeśli się uważa i dba o dziecko to przecież niekoniecznie trzeba być uwiązanym i siedzieć całe wakacje w domu... Ja też zastanawiam się nad Grecją, ale czekamy na jakieś last minute.
 
reklama
Do góry