reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

gdzie zamierzamy rodzić

reklama
Hej,

dziewczynom z Krakowa kategorycznie odradzam szpital Rydgiera, może z opieką w trakcie porodu było super, ale opieka nad noworodkiem katastrofa (nie można doprosić się o mleko w przypadku, kiedy maluchowi niestarcza lub po prostu nie masz pokarmu, kąpiel to po prostu przetarcie dziecka chusteczką nawilżającą, przy całkowitym zakazie używania jakichkolwiek nawilżaczy do skóry - efekt: część dzieci na oddziale miała niezidentyfikowaną wysypkę, nazywaną przez personel potówkami, część przesuszoną skórę ocenianą mianem skazy białkowej -z tego co wiem większość skończyła z AZSem przed ukończeniem 12 miesiąca życia- zerowa pomoc od strony personelu neonatologicznego, każda próba zostawienia dziecka na oddziale choćby 5 min. żeby wziąć prysznic lub odebrać dokumenty wypisu ze szpitala zakończona obrazą). Przed porodem czytała same super opinie o tym szpitalu, ale gdy ja tam rodziłam (lipiec 2011) połowa pacjentek wypisała się na własne żądane lub żądane rodziny ze względu na panującą atmosferę. Jednym słowem masakra !!! Z tego co wiem to raczej niewiele się tam zmieniło.
 
wreszcie podjęłam decyzję, że w Żeromskim. jak nie będzie miejsc, to się zapłaczę, dostanę ataku regularnej histerii i będą musieli mnie przyjąć i tak;-)
 
lucere udało mi się zapisać do szkoły rodzenia przy szpitalu Bielańskim gdzie zamierzam rodzić zaczynam od 4.11 a kończę 5.12 więc akurat przed porodem będę miała wszystko na świeżo :D Termin porodu mi się troszkę przesunął więc spokojnie dam rade, a nie wyobrażam sobie żebym nie chodziła bo to pierwsze dziecko i chciałabym wiedzieć coś więcej niż tylko wyczytane z książek i czasopism oraz jak zawsze niezawodne rady rodziny ;)
 
motris - wow! super :) a ile razy w tygodniu spotkania? Mam nadzieje że bedziesz zadowolona :) i na kiedy masz termin?

Mnie tylko martwi czy jak pojade do bielańskiego rodzić to czy mnie przyjmą, bo ponoć jak jest za dużo rodzących to odsyłają... Ehh.. najlepiej to miec znajomosci albo własnie chodzić na szkołe rodzenia pewnie :)
 
reklama
lucere z okresu mam 16.12 a z USG 26.12 ale nigdy nie wiadomo kiedy córcia zechce się wydostać ;) zajęcia są 2 razy w tygodniu 5 wykładów i 5 ćwiczeń. Ja nie mam swojego lekarza w tym szpitalu tylko z Lux Medu, więc na poród pojadę w ciemno i nie zakładam opcji że mnie nie przyjmą ;) Nie ma co się martwić na zapas :)
 
Do góry