reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

gdzie zamierzamy rodzić

michalina_ch

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Kwiecień 2013
Postów
1 311
Miasto
Warszawa
Dziewczyny czy zastanawiałyście sie już gdzie będziecie rodzić??
Ja jestem z Warszawy i jak na razie podoba mi się szpital w Piasecznie

I zastanawiam się też czy wykupywać położną....
 
reklama
Ja we wrześniu 2012 urodziłam pierwsze dziecko - córeczkę - w Warszawie na Żelaznej. I w tym roku też będę tam rodzić. Z tą samą cudowna położną co w ubiegłym roku. :)
 
paulka a ile na żelaznej położona kosztuje? i właściwie po co wykupuje się swoją położną? Może to głupie pytanie, ale to moja pierwsza ciąża....
 
Ja w Krk mam spory wybór, ale nie zamierzam eksperymentować ... biorę pod uwagę tylko 1 szpital - ten, w którym już 2 razy rodziłam, i w którym, co ważniejsze, pracuje moja gin :tak:

jak dla mnie 'swój' lekarz albo położna to podstawowe kryterium

Michalina, położne na dyżurze opiekują się wszystkimi rodzącymi ... więc jak masz szczęście to tylko Tobą, jak nie masz, to również 10 innymi ...
jak zapłacisz za położną, to od początku do końca będzie tylko dla Ciebie :tak:


ja nie miałam indywidualnej położnej, ale 2 razy udało mi się trafić absolutnie fantastycznie :-) mam nadzieję, że tym razem nie będzie inaczej ...
 
jol to gdzie w Krakowie bedziesz rodzic?;)

ja do konca wakacji mieszkam w Tarnowie z rodzicami, wlasnie remontujemy mieszkanie w Krakowie. Musze wybrac lekarza i jakis szpital, najlepiej zeby ten ginekolog tam pracowal...moze moglabys mi kogos polecic/?
 
Na Żelaznej opieka położnej mnie kosztowała 1500 zł plus 100 zł za założenie wcześniej dokumentacji szpitalnej. Co Ci gwarantuje indywidualna opieka położnej? Myślę, że komfort psychiczny. Masz zagwarantowane przyjęcie do szpitala, jak poród się zacznie dzwonisz do wybranej położnej i ona Ci wszystko mówi co robić, kiedy przyjechać etc. Jest z Tobą przez cały poród i cudownie wspiera. Lekarz właściwie nie pojawia się na sali porodowej. Uważam, że warto.
 
reklama
Do góry