reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gębowy szał nieprzespanych nocek, czyli ząbkowanie się zaczyna !!!!!!!

reklama
moja kuzynka mowila mi ze jej cora ukazała pierwszego ząbka mjąc 3 i pol miesiaqca wiec dziewczyny bardzo mozliwe ze to juz ale mowila tez ze pierwszy tak szybko wyszedl a na kolejne czekala jeszcze z 3-4 misiace
 
katiNJ pisze:
Zauwazylam dzis na dziaselku biala kropeczke. Czy to moze byc zabek????? Patrys wpycha sobie lapke w to miejsce.na oko wyglada mi to na 4 lub 3-ke).


Kinga też ma coś takiego. Myślałam, że to może pleśniawka, ale raczej nie.
 
mama mi mowila ze jej mama probowala metalową lyzeczka czy to ząbek jak był dzwiek to bez wątpienia ząb
czasem wychodził a w sumie zostawał odkryty podsczas karmienia łyżeczką jak cos stuknelo
 
reklama
Ząbka wprawdzie jeszcze nie widać, ani nie czuć, ale coś się święci chyba, bo od dwóch dni Jaś okrutnie szlifuje dolne dziąsełka :p No i jakis marudny od dwóch dni.
 
Do góry