reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gębowy szał nieprzespanych nocek, czyli ząbkowanie się zaczyna !!!!!!!

kaśka76 pisze:
melduję posłusznie, że u nas chyba wylazła lewa dolna trójka. tyllko w tym miejscu dziąsełko jest ostre jakby wystawała jakaś cieniuteńka kosteczka

No proszę, a więc jednak! Gratulacje dla Piotrusia za pierwszego ząbka na BB :)
 
reklama
no super a byl marudny bo juz pisalam w opiece nad maluchami ze mi emila dała wczoraj popalic strasznie sie wystraszylam ze moze jest chora ale zasnela i spokuj
 
lewy cyc zgryziony, bo Peter cwaniak przesuwa brodawkę na lewą stronę i zagryza dziąsła. z prawą nie zdążył - wzięłam nakładki, a lewą leczę teraz. zreszą wszystko, co teraz bierze do buzi, pakuje na lewą stronę i trze, aż niekiedy sam się zdziwi, że potrafi tak mocno. ::)

Kasiula: raz był bardziej, raz mniej marudny, ale zwalałabym to raczej na zmienną pogodę, ale kto to może wiedzieć

dziękujemy za gratukacje. kurcze jednak mi się wydaje, że za wcześnie wylazł mu ząbal i dleczego z boku a nie jedynka czy dwójka.
 
a tam za wczesnie ::)
kazde dziecko ma wlasny rytm organizmu i nie ma za wczesnie czy za pozno

mi mama mowila ze mialam 5misiecy jak mi wychodzily kilka na raz i mialam straszne wymioty biegunki i gorączki :(
 
kaśka mi pediatra mówiła, żeby nie sugerować się zabardzo terminami książkowymi co do zębów, bo są dzieci którym ząbki zaczynają się wyrzynać w 3 miesiącu a są takie, że ząbkować zaczynają około roku
 
moj bartus jest strasznie marudny od trzech dni, dzies to katastrofa- marudzi, zle spi, nie chce lezec, nie chce byc noszony- sam nie wie czego chce, ale temperaturki niet, noce tez w miare, choc budzi sie czesciej niz zawsze, ale szybko zasypia. zastanawialam sie czy to moze nie zabki ale chyba to okolo trzeciego mies. a nie w polowie drugiego no nie??
choc fakt kazde dziecko jest inne
 
reklama
Do góry