reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Genetyka

reklama
Dostałam wyniki trombofili... co myślicie mądre głowy? 🫣
 

Załączniki

  • Messenger_creation_2243b7f1-b662-49ec-9b83-4961c8153e4e.jpeg
    Messenger_creation_2243b7f1-b662-49ec-9b83-4961c8153e4e.jpeg
    62,9 KB · Wyświetleń: 31
Dostałam wyniki trombofili... co myślicie mądre głowy? 🫣
Mam takie same wyniki :)
Dostałam od lekarza prowadzącego heparynę (clexane), acard (I trym 75 mg od II trym 150mg), magne b6 (I trymestr standard 2x dziennie, od II trymestru forte 2xdziennie), ACC (acetylocysteina zmniejsza poziom homocysteiny w organizmie, może być też Miovella ale jest o wiele droższa), prenatal (I trymestr - uno, od II trymestru- duo), revitanerw max (kwas alfaliponowy - do poczytania o działaniu w artykułach medycznych najnowszych/zagranicznych) Przy tych lekach ciąża obecnie rozwija się prawidłowo :)
 
Mam takie same wyniki :)
Dostałam od lekarza prowadzącego heparynę (clexane), acard (I trym 75 mg od II trym 150mg), magne b6 (I trymestr standard 2x dziennie, od II trymestru forte 2xdziennie), ACC (acetylocysteina zmniejsza poziom homocysteiny w organizmie, może być też Miovella ale jest o wiele droższa), prenatal (I trymestr - uno, od II trymestru- duo), revitanerw max (kwas alfaliponowy - do poczytania o działaniu w artykułach medycznych najnowszych/zagranicznych) Przy tych lekach ciąża obecnie rozwija się prawidłowo :)
O matko 😱
 
Nic strasznego :) straszne mogą wydać się zastrzyki, ale u mnie to idzie gładko, mam kilka siniaków od czasu do czasu, ale mnie nie boli. O lekach trzeba pamiętać no i koszt leków jest spory, niestety clexanu nie mam refundowanego, więc na same zastrzyki miesięcznie wydaje ok 400 zł.
 
Nic strasznego :) straszne mogą wydać się zastrzyki, ale u mnie to idzie gładko, mam kilka siniaków od czasu do czasu, ale mnie nie boli. O lekach trzeba pamiętać no i koszt leków jest spory, niestety clexanu nie mam refundowanego, więc na same zastrzyki miesięcznie wydaje ok 400 zł.
Długo już w ten sposób się leczysz?
 
reklama
Do góry