reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Giełda w UK

reklama
hejka
sprzedam FISHER PRICE MOBILE RAINFOREST
Fisher Price mobile on eBay (end time 28-Nov-09 11:10:33 GMT)

i wozek z gondola i spacerowka, uzywany w dobrym stanie. uniwersalna pokrywa przeciwdeszczowa,ktora dokupilam osobno za 15£.na glownej konstrukcji jest tylko kilka zarysowan.jedyna rzecz zniszczona to torba dolaczona do wozka,ale nadal mozna jej uzywac.
konstrukcja skladana jeda reka, gondola z kilkoma pozycjami siedzacymi.latwo zdejmowane,pompowane kolka - dolacze pompke.cena 70£ za caly zestaw do odbioru wlasnego z w13-ealing.
oto fotka jedynie gondoli na spacerku,wiecej zdjec moge przeslac na maila.
 

Załączniki

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    46 KB · Wyświetleń: 75
Ostatnia edycja:
Cześć :-)

Poszukuje kostiumu na balik przebierańców dla córki rozm 8-9l moze byc 9-10l to zalezy poniewaz ona jest trosze przy kosci wiec czasem ma wieksze rozmiary ubran
oczywiscie nie chce za darmo:tak:jakby ktoras cos wiedziala bede wdzieczna :tak:
 
hejka
sprzedam FISHER PRICE MOBILE RAINFOREST
Fisher Price mobile on eBay (end time 28-Nov-09 11:10:33 GMT)

i wozek z gondola i spacerowka, uzywany w dobrym stanie. uniwersalna pokrywa przeciwdeszczowa,ktora dokupilam osobno za 15£.na glownej konstrukcji jest tylko kilka zarysowan.jedyna rzecz zniszczona to torba dolaczona do wozka,ale nadal mozna jej uzywac.
konstrukcja skladana jeda reka, gondola z kilkoma pozycjami siedzacymi.latwo zdejmowane,pompowane kolka - dolacze pompke.cena 70£ za caly zestaw do odbioru wlasnego z w13-ealing.
oto fotka jedynie gondoli na spacerku,wiecej zdjec moge przeslac na maila.
hejka,podbijam z cena 30£ bo zauwazylam,ze siedzonko dla starszaka ma pekniete podlokietniki(nigdy go jeszcze nie uzywalam i wczesniej nie zauwazylam:no::wściekła/y:),ale nadal mozna go uzywac po prostu sie lekko zalamuja jak sie mocno nacisnie,poza tym siedzonko jest w super stanie!
mam nadzije ze sie znajdzie ktos chetny bo wozek w tej chwili zabiera mi tylko przestrzen w mieszkanku:-(
gondola w super stanie!!!
 
Witam drogie mamy z UK.
Przywiozlam z Polski dla mojej coreczki Nestle Sinlac niestety okazalo sie ze mala nie moze go jesc.
Mam do odsprzedania opakowanie 2x po 325 g. Szczelnie zamkniete pudelko.
Jesli ktoras z was jest zainteresowana to zapraszam na Priv.


co do polskich ksiazek to ja mam Ksiazki Katarzyny grocholi chetnie sprzedam jesli jestes zainteresowana to zapraszam na Priv.
 
Ostatnia edycja:
na sprzedaz
-fotelik dla dzidzi do 9miesiecy - 20f /najpierw zakupilismy fotelik... a potem na ebayu wozek, ktory jest 3 w 1 i teraz mam 2 foteliki do samochodu!!!! /

-monitor do komputera plaski lcd 15" - 20f

za darmo oddam polskie gazety ;-)

south-west London
 
Ostatnia edycja:
reklama
mam do sprzedania polskie ksiazki:

Carlos Ruiz Zafon - Cien wiatru
John Gray -Marsjanie i Wenusjankio- Tajemnice udanego zwiazku
Paulo Coelho - Brida
Lisa See - Milosc Peonii


Jesli ktoras z was jest zainteresowana prosze o PM gdzie podam ceny i koszt przesylki
Nadam mam rowniez nieotwarte Opakowanie 2x325g Nestle Sinlac cena £4
 
Do góry