reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Giełda w UK

reklama
Hej dziewczyny,

chciałam Wam napisać, że kupowałam książki od Sel - szybko, sprawnie, w bardzo dobrym stanie, tak więc polecam :tak:

Sel - dzięki ;-)
 
JA SIE ZNOWU DOPISZE JESLI KTOS BY CHCIAL
SPRZEDAJE KOLYSKE SOSNOWA
MOTHERCARE
BEZ MATERACYKA, ALE Z POSCIELA I OCHRANIACZEM BABY R US -KUBUS PUCHATEK
KOLYSKE KUPILAM DLA MOJEJ DZIDZI MIESIAC TEMU, ALE WLASNIE ZDECYDOWALAM WZIASC LOZECZKO OD MOJEJ PRZYJACIOLKI WIEC TEJ SIE MUSZE POZBYC
MOGE WYSLAC WIECEJ ZDEJC NA EMAILA, ALE NAJLEPIEJ BYLOBY ZOBACZYC
ZAPRASZAM-LONDYN-OKOLICE TWICKENHAM ;-)


!B24qEeQCGk~$(KGrHqF,!i8E)sJqKiN-BMkP,2TZ(Q~~_35.JPG
 
Ostatnia edycja:
SPRZEDAM NOWE LOZECZKO O NAZWIE ADAM 140/70 LONDYN

Lozeczko jest nowe, nigdy nie uzywane!!!

Mozliwosc przebudowy na tapczanik.

Wymiary 140/70.

Dla dziecka od urodzenia do ok.7lat.

Plastikowe gryzaki.

Mozliwosc regulacjii pozimou podstawy, 3 poziomy.

W cene wliczony nowy, nigdy nie uzywany materac.

Mozliwosc dowozu na terenie Londynu.

Zdjecia moge przeslac na e-mail.

Kontakt: 07917570655
 
Ja mam na sprzedaz wozek mamas&papas na stelażu MPX, gondola + okrycie, spacerowka + okrycie na nozki ,fotelik+baza, śpiwór, folia przeciwdeszczowa, daszek przeciwsłoneczny. Wylicytowałam dwa wózki na ebayu. Jak ktos bedzie zainteresowany przesle zdjecia na e-mail.
 
Dziewczyny mam do sprzedania
- rowerek dzieciecy smart trike 3-kolowy ze zdejmowanym zabezpieczniem praktycznie nieuzywany za polowe ceny nowego produktu,
Smart Trike Plus : mothercare- Nursery Equipment, Maternity Clothes & Baby Shop..

- fotelik bujany/lezaczek z palakiem i zabawkami fisher-price rowniez za polowe oryginalnej ceny,
Fisher-Price newborn to toddler rocker : mothercare- Nursery Equipment, Maternity Clothes & Baby Shop

- lozeczko turystyczne mothercare malo uzywane za 25f
Mothercare Travel Cot - Cloud : mothercare- Nursery Equipment, Maternity Clothes & Baby Shop..

- krzeselko do karmienia za 10f
Red Kite Feed Me Highchair-KingFisher

Zapraszam!
 
Dziewczyny mam do sprzedania
- rowerek dzieciecy smart trike 3-kolowy ze zdejmowanym zabezpieczniem praktycznie nieuzywany za polowe ceny nowego produktu,
Smart Trike Plus : mothercare- Nursery Equipment, Maternity Clothes & Baby Shop..

- fotelik bujany/lezaczek z palakiem i zabawkami fisher-price rowniez za polowe oryginalnej ceny,
Fisher-Price newborn to toddler rocker : mothercare- Nursery Equipment, Maternity Clothes & Baby Shop

- lozeczko turystyczne mothercare malo uzywane za 25f
Mothercare Travel Cot - Cloud : mothercare- Nursery Equipment, Maternity Clothes & Baby Shop..

- krzeselko do karmienia za 10f
Red Kite Feed Me Highchair-KingFisher

Zapraszam!

dzieki wielkie, roweryk jest super!
 
reklama
Do góry