reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ginekolog godny polecenia - Białystok

Dołączył(a)
26 Październik 2016
Postów
4
Cześć dziewczyny! Poszukuję dobrego* lekarza ginekologa, który w przyszłości mógłby zostać prowadzącym ciążę. Najchętniej NFZ, ale prywatna praktyka również wchodzi w grę.
Idealnie byłoby gdyby pracował w jednym z państwowych szpitali na terenie miasta.
*dobrego-specjalisty, który nie skąpi skierowań na badania, przeprowadza obszerny wywiad, traktuje pacjentkę jako indywidualny przypadek (nie wprowadza leczenia identycznego jak w przypadku wszyskich swoich pacjentek). Istnieje taki? :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja chodziłam prywatnie do Kliniki Arciszewskiego - do dr. Lipskiego. Polecam.
Jako że to jest prywatna klinika - to za wszystkie badania płacisz.
A masz jakieś problemy, że zakładasz, że będziesz musiała być leczona?
 
Od dłuższego czasu staramy się od malucha, bezskutecznie. Poza tym mam kilka typowo (tak mi się wydaje) ginekologicznych dolegliwości, które chciałabym wyeliminować.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to nie wiem czy mogę polecić akurat tego lekarza, bo ja problemów z zajściem w ciążę nie miałam.

Może jednak spróbuj udać się do Kliniki Leczenia Niepłodności - bo tam głównie się tym zajmują.
Chyba całkiem dobre opinie ma Bocian - dziewczyny z różnych stron Polski tam przyjeżdżają.
 
Ja Ci polecam dr Jolante Świątecką poczytaj opinie ona zajmuje się takimi problemami wcześniej pracowała w szpitalu teraz tylko prywatnie ale ma tam chody. Przyjmuje na ul Podleśnej za wizyte z usg 140 zł się płaci ale warto .

Pozdrawiam ☺
 
Jak to o usg? Ja u dr Świąteckiej robie i mozna nawet z mezem bo tam jest chyba jedyny gabinet gdzie maz nic nie widzi w sensie Ciebie ma duzy telewizor do ogladania np dziecka. Prenatalne robilam w Artemida na włukienniczej
 
Do góry