reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ginekolog prowadzący

Soszko tez ma same negatywne opinie. A jestem z niej zadowolona. Trzeba sprawdzić samemu, w internecie można znaleźć wszystko ale nie zawsze prawdę.
 
reklama
Dzieki za odpowiedz. O soszko dużo dobrego słyszałam. A byłam dzisiaj u tego lekarza. O krwiaku nawet nie wspomniał aż mu sama powiedziałam zapisał leki i tyle. Wizyta 5 minut od wejścia na ty, przypuszczam że kolejna wizyta nie będzie u niego. Czułam się zlekcewazona, żadnego skierowania na badania
 
W pierwszej ciąży prowadził mnie prywatnie Z. Pieciukiewicz z Jałbrzykowskiego. Ogólnie dobry lekarz, wszystko wyjaśnia szczegółowo, sam dopytuje. Z wagą dziecka trafił w 10! mówił, że będzie 3600 i córcia urodziła się 3600. Jednak jak to w prywatnym gabinecie sporo mnie kosztowały wizyty. Teraz jestem w drugiej ciąży i zdecydowałam się na prowadzenie przez lekarza państwowego. Najpierw był P. Kuć w USK, ogólnie ok. ze skierowaniami na badania nie było problemów ale dostałam od niego inf, że USK prowadzi ciąże patologiczne a nie zdrowe. Kobiety, u których ciąża przebiega prawidłowo powinny szukać lekarzy z zewnątrz. Z polecenia poszłam do Pana R. Kisielewskiego. Byłam na dwóch wizytach, więc trudno mi cokolwiek powiedzieć ale wrażenie sprawia dobre. Podczas badań jest trochę skryty ale już podczas rozmowy można pytać o wszystko. Niestety już od stycznia 2016 nie jest na NFZ. Uparcie wróciłam do USK (bo tu chcę rodzić) i trafiłam do doc. Skotnickiego, Lekarz z dużą wiedzą, skierowania bez problemów, jeśli coś go niepokoi to docieka aż znajdzie przyczynę. Wizyty szybkie, ponieważ walą do niego tłumy ciężarnych ale czego się spodziewać po wizytach na NFZ. Teraz zostało mi 2 tyg do porodu i czekam aż wybije "ta" godzina.
 
Hej poleca ktos doktora Kuczynskiego z transportowej?

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tam byłam na kilku wizytach i polecam. Okazało się, że ze względu na ciąże mnogą muszę iść do poradni patologii ciąży przy usk, ale tak to bym została u Kuczyńskiego. Jeżeli ciąża przebiega normalnie wal do niego :)
Zanim trafiłam na niego to bywałam u Antychowicz-Kulczyk na Mieszka I i zdecydowanie panią odradzam.
 
Ja tam byłam na kilku wizytach i polecam. Okazało się, że ze względu na ciąże mnogą muszę iść do poradni patologii ciąży przy usk, ale tak to bym została u Kuczyńskiego. Jeżeli ciąża przebiega normalnie wal do niego :)
Zanim trafiłam na niego to bywałam u Antychowicz-Kulczyk na Mieszka I i zdecydowanie panią odradzam.
Jestem po 2poronieniach i sie pytal czy napewno chce u niego ciaze prowadzić a ja ze tak


Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja tam byłam na kilku wizytach i polecam. Okazało się, że ze względu na ciąże mnogą muszę iść do poradni patologii ciąży przy usk, ale tak to bym została u Kuczyńskiego. Jeżeli ciąża przebiega normalnie wal do niego :)
Zanim trafiłam na niego to bywałam u Antychowicz-Kulczyk na Mieszka I i zdecydowanie panią odradzam.

Witam, nietupska. Z tego co zrozumiałam jesteś w ciąży bliźniaczej i pochodzisz z Białegostoku . Czy oprócz poradni patologii ciąży chodzisz jeszcze do jakiegoś lekarza? Również jestem w ciąży bliźniaczej i chodzę do poradni patologi ciąży w Białymstoku tylko przeraża mnie jak to się tam wszystko odbywa;/ Jak to wygląda u Ciebie?
Pozdrawiam
 
Do góry